01-08-2017 » Powiat i region

Wirtualne wycieczki po Międzyzdrojach

W Międzyzdrojach pojawiła się Nowość! Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki, we współpracy z Solutions360.pl w ramach działań turystycznych na Pomorzu Zachodnim przygotowała innowacyjny projekt PomorzeZachodnie360.pl łączący wycieczki sferyczne, Video360° i zjawiskowe multimedia z najpiękniejszych zakątków regionu.

Gmina Międzyzdroje dołączyła do projektu,  otrzymała swój adres internetowy www.międzyzdroje360.pl, na którym pokazane są panoramy sferyczne ukazujące najładniejsze miejsca gminy. Za pomocą strony można wirtualnie zwiedzić miasto, odwiedzić atrakcje turystyczne, zobaczyć z bliska ciekawe obiekty przykuwające oko. Dzięki panoramom sferycznym będzie można zobaczyć wszystko co dzieje się dookoła, a nie tylko płaski nieruchomy obraz.

Do PomorzeZachodnie.pl może dołączyć każdy, kto chciałby zaprezentować się w projekcie – przedstawiciele branży hotelowej, gastronomicznej i inne. W celu usprawnienia i rozbudowy infrastruktury panoram sferycznych w portalu www.międzyzdroje360.plprosimy o indywidulane kontaktowanie się z Zachodniopomorską Agencją Rozwoju Turystyki (www.zart.pl).

Panoramy 360 dostępne są na stronie www.miedzyzdroje.pl  w dziale Multimedia.

Zapraszamy serdecznie!

Tomasz Rychłowski
Referat Promocji i Współpracy z Zagranicą
Urząd Miejski w Międzyzdrojach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *