07-02-2019 » Powiat i region

Walentynki w Atrium Molo

Walentynki – święto miłości lub kolejna okazja do tego, by po prostu spędzić miło czas. Niezależnie od podejścia warto w tym dniu odwiedzić Atrium Molo i za zrealizowane zakupy otrzymać prezent gwarantowany. Na klientów szczecińskiego centrum czeka również specjalnie na ten dzień zaaranżowana sceneria oraz inne niespodzianki.

Powszechnie uważa się, że walentynkowy zwyczaj okazywania sobie uczuć sięga czasów starożytnych. Jako genezę wskazuje się m.in. Luperkalia – religijne święto rzymskie, obchodzone w dniach 14-15 lutego ku czci boga Fauna Luperkusa. Pierwsze wzmianki
o romantycznej miłości powiązanej z dzisiejszą tradycją świętowania Walentynek pojawiły się w czasach późnego średniowiecza. W dzień św. Walentego ptaki miały kojarzyć się w pary.

W różnych częściach świata dzień ten celebruje się obecnie na różne sposoby. Włosi obdarowują się prezentami w kolorze czerwonym, mieszkańcy Korei Południowej obchodzą święto zakochanych 3 razy – od lutego do kwietnia, Filipińczycy z kolei wybierają 14 lutego na dzień swojego ślubu. W Polsce Walentynki zyskały popularność w latach 90. XX wieku. W tym dniu zwykle obdarowujemy się kwiatami, słodyczami lub spędzamy wspólnie czas poza domem.

Klienci, którzy 14 lutego wybiorą się do Atrium Molo i dokonają zakupów na kwotę minimum 200 zł, będą mogli wymienić paragon na poduszkę z walentynkowym nadrukiem. Wystarczy okazać dowód zakupu na specjalnie przygotowanym stanowisku. Liczba nagród jest ograniczona.

– 14 lutego przestrzeń naszego centrum wypełnią czerwone balony w kształcie serca. W tej wyjątkowej scenerii każdy, kto zechce uwiecznić dzień świętego Walentego, będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. O klimat wydarzenia zadbają hostessy, które wręczą klientom ciasteczka z miłosną wróżbą. Gorąco zachęcam wszystkich do spędzenia tego dnia
w Atrium Molo! – mówi Agnieszka Wasyłenko, dyrektor Atrium Molo.

Walentynki odbędą się w Atrium Molo 14 lutego w godzinach 11.00 – 19.00, przy TK Maxx. Więcej szczegółów na temat wydarzenia oraz oferty Atrium Molo można znaleźć na stronie internetowej www.atrium-molo.pl

 

Dominika Malik-Przybylska

***

Atrium Molo

Atrium Molo to popularne i lubiane centrum handlowe, położone przy ul. Mieszka I na szczecińskim osiedlu Pomorzany. Doskonałe umiejscowienie umożliwia dogodny i łatwy dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Na ponad 25 tys. mkw. GLA oferuje szeroką gamę znanych i popularnych marek oraz liczne punkty usługowe i gastronomiczne. Atrium Molo wyróżnia nowoczesna forma architektoniczna z jasnym i przestronnym pasażem oraz zadbaną zielenią. Wśród głównych najemców Atrium Molo znajdują się m.in.: sklep z elektroniką Media Markt, hipermarket Carrefour, perfumeria Douglas, restauracja Burger King oraz sklep z zabawkami Toys”R”Us, a w branży modowej – salony takich sieci, jak: TK Maxx, H&M, Reserved, New Yorker i CCC. Dla wygody klientów przygotowany został jednopoziomowy, bezpłatny parking, liczący 896 miejsc.

Atrium European Real Estate Limited

Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Na dzień dzisiejszy w portfolio Grupy znajdują się 34 centra i nieruchomości handlowe zlokalizowane w czterech krajach, o wartości rynkowej 2,8 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej powyżej 970 000 mkw. W pierwszych dziewięciu miesiącach 2018 roku Atrium odnotowała przychody
z najmu netto w wysokości 135 mln euro. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS.

Atrium posiada w Polsce 22 centra handlowe o łącznej powierzchni najmu brutto (GLA) wynoszącej ponad 580.000 mkw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *