W poniedziałek 9 lipca odbył się pierwszy trening piłkarzy kamieńskiego IV – ligowego „Gryfa”

Zespół kamieńskiego IV – ligowego „Gryfa” Kamień Pomorski, dzisiejszym, pierwszym treningiem, rozpoczął letni okres przygotowawczy do nowego sezonu 2018 – 2019.

Do zespołu dokoptowało czterech zawodników z których trzech wzięło udział w dzisiejszych wieczornych zajęciach.

Są to: doświadczony stoper Vladyslav Dorosh, który w przeszłości ma występy w rodzimej, ukraińskiej ekstraklasie, w zespole „Olimpik” Donieck. Ponadto jest napastnik, Patryk Miklas, który w minionym sezonie będąc zawodnikiem szczecińskiej „Pogoni”, grał na wypożyczeniu w „Sparcie” Węgorzyno. I to on, jak pamiętamy, przyczynił się swoimi golami do pokonania naszego zespołu w starciu z naszą ekipą.

Kolejny zawodnik to bramkarz  Kacper Pietrzak, dotąd zawodnik III – ligowego „Świtu” Skolwin oraz dziś nie biorący udziału w zajęciach, bramkarski junior, Jakub Grodzicki, który dołączył do kamieńskiego zespołu przychodząc z „Vinety” Wolin.

Zespół pod wodzą grającego trenera, Szymona Smerdela oraz jego asystenta, Pawła Pawlaczyka, będzie trenować na swoim obiekcie trzy razy w tygodniu.

Dodajmy, iż do rozpoczęcia sezonu, który nastąpi 11 sierpnia, zaplanowano pięć meczów testowych. Pierwszy odbędzie się już w najbliższą sobotę. Wtedy „Gryf” zagra u siebie z „Jantarem” Dziwnów, którego piłkarze wznawiają treningi w ten wtorek. Początek sparingu o godzinie 17:00.

Miwa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *