STARTUJE IV EDYCJA DZIWNOWSKIEJ LIGI BIEGOWEJ

Już w najbliższą sobotę, 24 marca, startuje IV edycja Dziwnowskiej Ligi Biegowej. Organizator, czyli Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Bałtyk” Dziwnów, serdecznie zaprasza              do udziału w tej biegowej imprezie wszystkich amatorów biegania.  Pierwszy bieg wystartuje  sprzed hali sportowo – widowiskowej w Dziwnowie – zapisy od 9.30, start o 10.00.                                  W Lidze mogą brać udział osoby urodzone w roku 2003 i starsze, które nie mają przeciwwskazań do uprawiania biegów. W całym cyklu DLB odbędzie się 9 biegów:

  1. 03. – Dziwnów – Dziwnówek – Dziwnów – ok. 9400 m
  2. 04. – Łukęcin – Dziwnówek –Łukęcin – ok. 6680 m
  3. 04. –Dziwnów – Międzywodzie – Dziwnów (lub trasa alternatywna) – ok.6680 m
  4. 95. –PÓŁMARATON
  5. 06. – Łukęcin – Dziwnówek – Łukęcin (dystans jak wyżej)
  6. 09.- Dziwnów – Dziwnówek – Dziwnów (dystans jak wyżej)
  7. 09. – Dziwnów – Międzywodzie – Dziwnów (lub trasa alternatywna)
  8. 10. – PÓŁMARATON
  9. 10. – zakończenie i podsumowanie IV edycji DLB – bieg na dystansie ok. 5000 m

Przypominamy, że aby zostać sklasyfikowanym w IV edycji DLB należy przebiec przynajmniej 4 trasy – każda inna (przy przebiegnięciu jednej trasy dwukrotnie zaliczony zostanie lepszy wynik). Oczywiście można po prostu przyjść i przebiec nawet jeden raz. Organizator zapewnia w każdym biegu pomiar czasu i informacje o klasyfikacji generalnej,  puchar dla najszybszej kobiety i najszybszego mężczyzny, dyplomy dla 3 kobiet i 3 najwyżej sklasyfikowanych  mężczyzn. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymają napoje. Dodatkowo można liczyć na niespodzianki, które przedstawimy w odpowiednim czasie. Na zakończenie Ligi każdy, kto weźmie udział chociaż w jednym biegu dostanie okolicznościową koszulkę,                 a najlepsi- puchary w klasyfikacji ogólnej i wiekowej. Wszyscy, którzy zostaną sklasyfikowani (przebiegną przynajmniej 4 biegi na różnych trasach) udekorowani zostaną  okolicznościowymi, specjalnie zamówionymi na tę okazję medalami. Sponsorami strategicznymi IV edycji DLB są: Marena Wellness § Spa Międzywodzie i Bank Spółdzielczy                 w Wolinie. Mamy nadzieję na wsparcie również przez  lokalnych sponsorów.

Liczymy na liczny udział wszystkich, którym ruch na świeżym powietrzu sprawia radość. Nie trzeba osiągać znakomitych wyników, najważniejsza jest dobra zabawa i miła atmosfera.

Bieżące informacje można śledzić na fb: DLB

Do zobaczenia 24 marca, już w najbliższą sobotę!

LUKS „Bałtyk”

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *