12-07-2019 » Powiat i region

Policjanci w patrolu rowerowym zatrzymali poszukiwanego mężczyznę

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim pełniący służbę w patrolu rowerowym, zatrzymali 43–letniego mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Teraz nie uniknie on odpowiedzialności za swoje czyny.

Kolejny rok z rzędu na drogach powiatu kamieńskiego spotkać można patrole rowerowe. Tegoroczną służbę rowerową pełnią funkcjonariusze z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim.

Można ich spotkać przede wszystkim w miejscach trudno dostępnych dla radiowozu. Niosą oni pomoc mieszkańcom oraz osobom przyjezdnym, podejmują interwencje wobec sprawców przestępstw i wykroczeń, a także prowadzą działania w celu zwiększenia poziomu bezpieczeństwa.

Jako przykład warto podać ujawnienie i zatrzymanie w dniu 12.07.2019 r. (piątek), 43–letniego mieszkańca powiatu kamieńskiego, poszukiwanego do odbycia kary 60 dni pozbawienia wolności.

Mężczyznę zatrzymano i doprowadzono do Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim. Dzięki patrolowi rowerowemu nie uniknie on odpowiedzialności za swoje postępowanie.

sierż. Aleksandra Berenda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *