Podziękowania dla sponsorów i współorganizatorów Gminnego Dnia Dziecka w Kamieniu Pomorskim

W sobotę na terenie Kamieńskiej Mariny gościliśmy najmłodszych mieszkańców naszej gminy. W tym roku Gmina Kamień Pomorski zapewniła dowóz wszystkim dzieciom co zaowocowało dużą frekwencją.

Organizatorzy i sponsorzy przygotowali sporo atrakcji. Na ich ręce składam serdeczne podziękowania. Dziękuję Panu Wiesławowi Żelkowi za ufundowanie słodkości, Cechowi Rzemiosł Różnych, Państwu Mariuszowi i Sandrze Tetelom za zorganizowanie fontanny czekoladowej i Panu Tomaszowi Teteli za udostępnienie dzieciakom FOTOBUDKI.

Dziękuję Panu Jackowi i Michałowi Simankowiczom i ich pracownikom z PISTACCHIO ICE CAFFEE za zorganizowanie lodowego poczęstunku oraz waty cukrowej dla naszych milusińskich.

Dziękuję współorganizatorom:  Yacht Klubowi i Michałowi Okińskiemu z Wrzos Point, Panu Stanisławowi Salankowi i członkom Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów o/Kamień Pomorski za obsługę grilla, Kamieńskiemu Stowarzyszeniu Trzeźwości Kubu Abstynenta OPOKA w Kamieniu Pomorskim za ufundowanie dmuchańców , Księgarni KASPIO za przekazanie gadżetów, służbom Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Panu Tomaszowi Kubikowi za profesjonalne poprowadzenie imprezy a Dariuszowi Gołdynowi i Sebastianowi Wodzińskiemu za profesjonalne nagłośnienie i scenę, pracownikom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim oraz pracownikom Kamieńskiego Domu Kultury.

Dziękuję artystom z Kamieńskiego Domu Kultury i Państwowej Szkole Muzycznej w Kamieniu Pomorskim za oprawę artystyczną imprezy.

Dzień Dziecka współorganizowała z nami Młodzieżowa Drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej ze strażakami Ochotniczej Straży Pożarnej z Jarszewa oraz członkowie Stowarzyszenia FIAT CUPE POLSKA.

Serdecznie dziękuję Prezesowi Mariny Panu Markowi Świderskiemu za przygotowanie miejsca na imprezę oraz księdzu Dariuszowi Żarkowskiemu za skuteczną promocję wydarzenia.

Sponsorem imprezy była Firma Ubezpieczeniowa Pomerania Brokers Sp. z o.o., której prezesem jest Pani Maria Niewęgłowska.

 

BURMISTRZ

Kamienia Pomorskiego

Stanisław Kuryłło

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *