13-11-2017 » Powiat i region

Podaruj idealny prezent i wygraj nagrody w Atrium Molo

Jesienno-zimowa aura przypomina o zbliżających się Mikołajkach i Świętach Bożego Narodzenia. To czas, który nieodłącznie wiąże się z poszukiwaniem prezentów dla najbliższych. Niektórym kupowanie upominków kojarzy się z przyjemnymi emocjami, dla innych natomiast to duże wyzwanie, zwłaszcza gdy brakuje nam pomysłów, czym obdarować bliskie osoby. Jednym z rozwiązań może być karta prezentowa na zakupy w dowolnym sklepie w Atrium Molo. Nabycie karty w dniach 16-19 listopada upoważnia dodatkowo do wzięcia udziału w jesiennym konkursie i zdobycia atrakcyjnych nagród.

Obdarowywanie innych jest wyrazem naszych pozytywnych uczuć wobec ważnych dla nas osób. Najczęściej robimy prezenty najbliższym – rodzicom, dzieciom czy rodzeństwu, a kupowanie upominków generalnie sprawia nam radość[1]. Zdarzają się też jednak prezenty nietrafione, szczególnie wtedy, gdy kupujemy coś, co sami chcielibyśmy dostać[2]. Aby uniknąć rozczarowań związanych z zakupem niewłaściwego podarunku, Atrium Molo proponuje zakup karty prezentowej. Taki prezent pozwoli osobie obdarowanej samodzielnie wybrać dla siebie coś wyjątkowego z szerokiej oferty sklepów znajdujących się w Atrium Molo.

Kupując kartę prezentową Atrium Molo w dniach 16-19 listopada, można wygrać atrakcyjne nagrody. Wystarczy zarejestrować dowód zakupu i wziąć udział w konkursie, dzięki któremu do naszych rąk mają szansę trafić nagrody takie jak karty prezentowe, zestawy do fondue, termosy czy koce.

Klienci centrum uczestniczący w konkursie, zyskują możliwość udziału w wielkim finale, który odbędzie się 19 listopada, a w nim do wygrania m.in. tablet Samsung Galaxy.

Wybór odpowiedniego prezentu to często trudne zadanie, zwłaszcza gdy poszukujemy czegoś wyjątkowego, co ucieszy nie tylko nas, ale przede wszystkim – obdarowywanego. Karta prezentowa Atrium Molo jest świetnym rozwiązaniem, szczególnie kiedy brakuje nam pomysłów na upominek lub nie dość dobrze znamy osobę, której chcemy go wręczyć. Warto pomyśleć o naszej ofercie właśnie teraz, gdy zbliżają się Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia. Biorąc udział w naszej akcji w dniach 16-19 listopada, można wygrać również dodatkowe nagrody dla siebie lub najbliższych mówi Agnieszka Wasyłenko, dyrektor Atrium Molo.

Karta Prezentowa dostępna jest w sklepie Ziaja. Dowód zakupu uprawniający do wzięcia udziału w konkursie, można zarejestrować w Punkcie Obsługi Konkursu przy sklepie TK Maxx
w dniach 16-18 listopada w godzinach 13.00-19.00 i 19 listopada od godziny 10.00 do 13.00. Wartość dowodów zakupu sumuje się. Za zakup np. dwóch kart o łącznej wartości 100 zł klient może wziąć udział w konkursie jeden raz. Za zakup kart o łącznej wartości 200 zł – dwa razy, za zakup kart o łącznej wartości 300 zł – trzy razy. Wielki Finał odbędzie się ostatniego dnia konkursu, 19 listopada, w godzinach 14.30-17.30.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia oraz regulamin konkursu i zasady korzystania
z Karty Prezentowej Atrium Molo można znaleźć na stronie www.atrium-molo.pl.

***

Atrium Molo

Atrium Molo to popularne i lubiane centrum handlowe, położone przy ul. Mieszka I na szczecińskim osiedlu Pomorzany. Doskonałe umiejscowienie umożliwia dogodny i łatwy dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Na ponad 25 tys. mkw. GLA oferuje szeroką gamę znanych i popularnych marek oraz liczne punkty usługowe i gastronomiczne. Atrium Molo wyróżnia nowoczesna forma architektoniczna z jasnym i przestronnym pasażem oraz zadbaną zielenią. Wśród głównych najemców Atrium Molo znajdują się m.in.: sklep z elektroniką Media Markt, hipermarket Carrefour, perfumeria Douglas, restauracja Burger King oraz sklep z zabawkami Toys”R”Us, a w branży modowej – salony takich sieci, jak: TK Maxx, H&M, Reserved, New Yorker i CCC. Dla wygody klientów przygotowany został jednopoziomowy, bezpłatny parking, liczący 856 miejsc.

Atrium European Real Estate Limited

Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie w portfolio Grupy znajduje się 60 centrów i nieruchomości handlowych zlokalizowanych
w sześciu krajach, o wartości rynkowej 2,6 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej ok. 1,1 mln mkw. W 2016 r. firma Atrium odnotowała przychody z najmu brutto w wysokości 195,7 mln euro, natomiast pierwsze półrocze 2017 roku zakończyła z wynikiem 98,8 mln euro. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS.

Atrium w Polsce

Atrium posiada w Polsce 21 centrów handlowych o łącznej powierzchni najmu brutto (GLA) wynoszącej 522 200 mkw. Rok 2016 spółka zamknęła z przychodem z najmu brutto na poziomie 102,1 mln euro. Na koniec pierwszego półrocza 2017 roku Atrium w Polsce uzyskało przychód z najmu brutto w wysokości 50,7 mln euro. W Polsce zlokalizowanych jest dziewięć  kluczowych obiektów Atrium. Należą do nich: Atrium Promenada, Atrium Targówek
i Atrium Reduta w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Atrium Koszalin, Focus w Bydgoszczy, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Felicity w Lublinie i Atrium Biała w Białymstoku.

 

[1] Raport Allegro: Od serca, czy z głowy? Jak Polacy obdarowują się na święta?

[2] Raport Allegro: Ulubione prezenty Polaków 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *