Piknik Rodzinny z okazji rocznicy utworzenia Powiatu Kamieńskiego przed nami

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców i przyjaciół Powiatu Kamieńskiego do wzięcia udziału w Pikniku Rodzinnym organizowanym przez Powiat Kamieński z okazji 20- lecia Samorządu Powiatowego.

Zabawa w formie otwartej imprezy odbędzie się 14 września 2019 roku (sobota) w godzinach 10:00 – 24:00 na Stadionie Miejskim im. Adama Eryka Forella w Kamieniu Pomorskim.

Nasz program to przede wszystkim występy grup muzycznych i tanecznych, widowiskowe pokazy i stoiska przygotowane przez stowarzyszenia, przedsiębiorców, szkoły i mieszkańców powiatu kamieńskiego., prezentacje gmin, zawody strażackie i sportowe oraz strefa zabaw dla najmłodszych. A to wszystko zwieńczone zostanie głównym wieczornym show.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze przedsięwzięcie lub zaprezentować swoje własne stoisko skontaktuj się z nami pisząc na adres e-mail: rjankowska@powiatkamienski.pl lub smotyka@powiatkamienski.pl bądź dzwoniąc na numer telefonu : 91 38 20 483.

Osobami wyznaczonymi do kontaktu są: Roksana Jankowska – Niemczycka i Stanisław Motyka – Inspektorzy Wydziału Edukacji Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *