14-11-2017 » Powiat i region

Pierwszy taki Jarmark Świąteczny w Goleniowie!

Drewniane domki, choinka, lokalni sprzedawcy – aż przez dziewięć dni cieszyć będą Goleniowian podczas Jarmarku Świątecznego w samym sercu miasta – na Plantach.

W tym roku po raz pierwszy w Goleniowie odbędzie się dziewięciodniowy jarmark świąteczny. Podczas jarmarku wystawią się lokalni sprzedawcy, artyści rękodzieła i organizacje pozarządowe. Całość uświetnią koncerty i inne wydarzenia artystyczne. Jarmark odbędzie się 15-24 grudnia 2017 roku w Goleniowie na Plantach.

Jak mówią organizatorzy: Jarmark krążył nam po głowach już od ubiegłego roku. W tym roku wyczekany Jarmark zostanie zorganizowany. Mamy nadzieję stworzyć coroczną tradycję. Zainspirowały nas wielkomiejskie jarmarki. Będą drewniane domki, choinka a w tle słychać będzie świąteczną muzykę. Chcemy aby wydarzenie miało charakter lokalny, dlatego zapraszamy do współpracy mieszkańców miasta i gminy Goleniów. Zależy nam na magii świąt. Spotkajmy się na Jarmarku!

Dodaj coś od siebie!

Mieszkańcy Goleniowa i gminy Goleniów zaproszeni są do wspólnego budowania części artystycznej oraz wystawienia swoich produktów podczas Jarmarku. Dla organizatorów to bardzo ważne, aby społeczność goleniowska, szkoły, Koła Gospodyń Wiejskich czy organizacje pozarządowe mogły znaleźć swoje miejsce na Jarmarku.

Interesuje Cię wynajem stoiska?

Produkty regionalne, artykuły świąteczne, spożywcze, rękodzieło – pozostało kilka wolnych miejsc w jarmarkowych domkach. Można zgłaszać swoje kandydatury.

Więcej informacji na stronie internetowej http://jarmark.ogrodykultury.pl

Paulina Rudź 

Ogrody Kultury s.c. 

Jeden komentarz na temat: Pierwszy taki Jarmark Świąteczny w Goleniowie!

  1. seebann napisał(a):

    Tochę za droga ta imprezka dla wystawcow jak na goleniow. Organizatorzy nie znają specyfiki rynku lokalnego tego maleńkiego miasteczka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *