Odszedł od nas śp. Janusz Licht, wiceprzewodniczący kamieńskiego Koła PZERiI

Znany, ceniony, a zarazem wielki społecznik, Janusz Licht ze Świerzna, nie żyje. Zmarł w wieku 71 lat wieczorem w miniony piątek. Przegrał walkę ze zdradliwą chorobą.

Urodzony 8 stycznia 1946 r. w Bijsku, w dalekim Kraju Ałtajskim, trafił na Ziemię Kamieńską, gdzie od wielu lat był znany ze swojej szerokiej różnorodnej działalności, przede wszystkim jako spełniony – jak sam skromnie o sobie mówił, społecznik. Wiele pracował dla miejscowego życia sportowego. Był znany, lubiany i szanowany. Człowiek o którym zapamiętajmy na zawsze.

Do szeregów organizacji emeryckiej trafił w 2007 roku, i był dotąd wiceprzewodniczącym kamieńskiego Koła PZERiI, a zarazem szefem świerznowskiego odłamu tego stowarzyszenia (Koło Terenowe).

Odszedł prawy Człowiek, który – jak wspomina ze smutkiem Stanisław Salanek, przewodniczący kamieńskiego Koła emeryckiego, był świetnym kolegą, Człowiekiem na którym można było popalać, miał wiele planów na tę najbliższą i dalszą przyszłość, oczywiście również na rzecz emerytów i rencistów. Niestety Jego śmierć zniweczyła te ambitne plany.

CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI.

Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *