10-12-2018 » Inne, Powiat i region

Odbierz misia w Atrium Molo!

Atrium Molo rozdaje misie! Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, centrum handlowe wręczy klientom urocze pluszaki. Wystarczy zrobić zakupy za 150 zł, by odebrać upominek – pluszowego misia. Akcja „Gwiazdkowe Misiobranie” rozpocznie się w środę 12 grudnia i potrwa do 16 grudnia.

Pluszowy miś jest jedną z ulubionych zabawek dziecięcych1. Dla najmłodszych są wiernymi towarzyszami zabaw oraz wspaniałymi przytulankami, które ułatwiają zasypianie i pocieszają w trudnych chwilach. Również wśród dorosłych budzą ciepłe skojarzenia.

W związku z nadchodzącymi świętami i z myślą o upominkach dla najbliższych, Atrium Molo przygotowało dla klientów ponad 500 pluszaków w ramach akcji „Gwiazdkowe Misiobranie”. Odwiedzający centrum handlowe, którzy w dniach 12-16 grudnia br. dokonają zakupów za minimum 150 zł, będą mogli odebrać jednego ze specjalnej limitowanej edycji misiów.

Akcją „Gwiazdkowe Misiobranie” pragniemy uprzyjemnić klientom grudniowe zakupy w Atrium Molo. Pluszowe maskotki wywołują wiele radości, być może taka przytulanka okaże się idealnym prezentem dla bliskiej osobymówi Agnieszka Wasyłenko, dyrektor Atrium Molo.

Gwiazdkowe Misiobranie” odbędzie się w dniach 12-16 grudnia br., w godzinach 11.00 – 19.00. Paragon potwierdzający zakupy można wymienić na pluszaka w Punkcie Obsługi Promocji, znajdującym się obok sklepu TK Maxx. Więcej szczegółów na temat wydarzenia oraz oferty Atrium Molo można znaleźć na stronie internetowej www.atrium-molo.pl

Aleksandra Bartos

***

Atrium Molo

Atrium Molo to popularne i lubiane centrum handlowe, położone przy ul. Mieszka I na szczecińskim osiedlu Pomorzany. Doskonałe umiejscowienie umożliwia dogodny i łatwy dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Na ponad 25 tys. mkw. GLA oferuje szeroką gamę znanych i popularnych marek oraz liczne punkty usługowe i gastronomiczne. Atrium Molo wyróżnia nowoczesna forma architektoniczna z jasnym i przestronnym pasażem oraz zadbaną zielenią. Wśród głównych najemców Atrium Molo znajdują się m.in.: sklep z elektroniką Media Markt, hipermarket Carrefour, perfumeria Douglas, restauracja Burger King oraz sklep z zabawkami Toys”R”Us, a w branży modowej – salony takich sieci, jak: TK Maxx, H&M, Reserved, New Yorker i CCC. Dla wygody klientów przygotowany został jednopoziomowy, bezpłatny parking, liczący 896 miejsc.

Atrium European Real Estate Limited

Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Na dzień dzisiejszy w portfolio Grupy znajdują się 34 centra i nieruchomości handlowe zlokalizowane w czterech krajach, o wartości rynkowej 2,8 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej powyżej 970 000 mkw. W pierwszych dziewięciu miesiącach 2018 roku Atrium odnotowała przychody z najmu brutto w wysokości 135  mln euro. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS.

1 Źródło: Badanie „Zabawki są ważne” IPSOS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *