Za nami pierwszy Kamieński Piknik Rodzinny

W miniony czwartek na kamieńskiej marinie uczestnicy 25 Warsztatów Muzyki Dawnej oraz podopieczni Kamieńskiego Domu Kultury i Państwowej Szkoły Muzycznej w Kamieniu Pomorskim, wystąpili w czasie pierwszego w tym roku Rodzinnego Pikniku na kamieńskiej Marinie. Organizatorzy przygotowali dla uczestników imprezy inne atrakcje, takie jak: bańki mydlane,  malowanie kredą, grill. „Pistacchio Ice & Coffe” przygotował dla artystów słodki poczęstunek.

Piękna pogoda spowodowało, że w pikniku uczestniczyło sporo mieszkańców i turystów. Naszym celem jest kontynuowanie Pikników w każdy czwartek, ale też stworzenie przestrzeni do wspólnego spędzania czasu. Każdy kolejny piknik będzie miał charakter tematyczny, następny będzie artystyczno –  modowy. Z kolei 20 lipca, będziemy gościć policjantów z Powiatowej Komendy Policji w Kamieniu Pomorskim.

Zapraszamy mieszkańców do aktywnego uczestnictwa i współorganizowania tych wydarzeń. Zapraszamy również do polubienia fanpage: Pikniki Rodzinne na Kamieńskiej Marinie na Facebooku.

Organizatorami tego festynu i kolejnych, letnich, są: Kamieński Dom Kultury, „Pistacchio Ice &Coffe” i Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów.

Info. wł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *