06-01-2018 » Powiat i region, Sport

Przed nami IV Bałtyckie Mistrzostwa Pomorza, w których tytułu broni kamieńskie „Repro Service Pol”!

6 i 7 stycznia w nadmorskich miejscowościach, Dźwirzyno i Mrzeżyno, rozegrane zostaną IV Bałtyckie Mistrzostwa Pomorza, w których udział wezmą 24. Zespoły z całego województwa, a wśród nich kamieński „Repro Service Pol”, który w ubiegłym roku, i co trzeba podkreślić, w pięknym i przekonywującym stylu wywalczył tytuł mistrzowski tych prestiżowych rozgrywek naszego województwa. Wówczas na drugiej pozycji uplasował się „Lemon” Kołobrzeg, a na trzecim miejscu uplasowała się ekipa „Intermarche – Rega” Trzebiatów.

Za najlepszego zawodnika spotkania finałowego trzeciej edycji tej imprezy w którym nasz zespół pokonał „Lemon” 2:0, uznano Adriana Kapczyńskiego, zaś Bartkowi Korzeniowskiemu – także z naszego „Repro Service Pol”, przyznano tytuł najlepszego zawodnika całego turnieju!

W sobotę (6.01.) futsalowcy zagrają w Dźwirzynie w sześciu grupach (po cztery zespoły w każdej) o awans do niedzielnego finału, który odbędzie się w Mrzeżyńskim Centrum Sportu. Nasz zespół trafił do grupy „A”, w której zmierzy się z „EUROGIPS – em”, SPNS Trzebiatów i „PRIN – em”.

„Repro Service Pol” to 12 zawodników, a są nimi obecnie: Bartek Korzeniowski, Marcin Zielonko, Damian Karczmarski, Kacper Wittbrodt, Bartosz Sasin (cała trójka gra w IV – ligowym „Gryfie”), a także: Adrian Kapczyński, Paweł Żabierek (obaj „Jantar” Dziwnów), oraz Dawid Sandzewicz („Iskra” Golczewo), Mateusz Wróbel, Patryk Wikło, Maciej Szwech („Sparta” Gryfice) i Adam Osiedleniec.

Wydaje się, że obecna ekipa Repro nic nie straciła na swej świetności, i zatem nie dziwi jego prowadzenie po pięciu kolejkach w kamieńskim KALF – ie, który – nota bene, wygrało przed rokiem.

A więc panowie z „Repro Service Pol”, do boju i powodzenia. I z niecierpliwością będziemy oczekiwali wieści z Dźwirzyna oraz Mrzeżyna.

Miwa

Jeden komentarz na temat: Przed nami IV Bałtyckie Mistrzostwa Pomorza, w których tytułu broni kamieńskie „Repro Service Pol”!

  1. Repro napisał(a):

    Po pierwszym dniu 1 miejsce w grupie bilans bramkowy 9-0!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *