22-06-2017 » Dziwnów, Powiat i region

Nadmorskie sklepy POLOmarketu otwarte jeszcze dłużej!

Od 23 czerwca br. nadmorskie sklepy POLOmarketu będą czynne od 6:30 do 23:00. Dłuższe godziny otwarcia umożliwią robienie codziennych zakupów bez konieczności przerywania całodziennego wypoczynku na plaży.

– W tym roku po raz kolejny wydłużamy godziny funkcjonowania naszych sklepów w miejscowościach nadmorskich. Z doświadczenia wiemy, że dzień spędzony na plaży może skończyć się naprawdę późno, gdy większość sklepów jest już zamknięta. Dlatego nasze sklepy będą czynne od 6:30 do 23:00, dzięki czemu wszyscy klienci będą mogli zrobić zakupy zarówno przed, jak i po plażowaniu – mówi Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie.

Wydłużone godziny funkcjonowania sklepów będą obowiązywały od 23 czerwca w czternastu placówkach sieci: w Rewalu, Dziwnowie, Ustroniu Morskim, Władysławowie, Helu, Dąbkach, Łebie, Ustce, Mielnie, Kołobrzegu, Krynicy Morskiej, Dziwnówku, Dźwirzynie i Jastrzębiej Górze. Sklepy będą otwarte od 6:30 do 23:00 przez siedem dni w tygodniu aż do 27 sierpnia.

Klienci POLOmarketu znajdą w sklepach szeroki wybór najwyższej jakości produktów w najlepszych cenach. Nie zabraknie typowo wakacyjnych towarów, takich jak marynowane mięsa na grilla marki Rzeźnik Szymon, świeże warzywa i owoce spod znaku Zaczarowanego Ogrodu na wakacyjne sałatki i desery, czy doskonałe lody Royal Gusto i Amore Gusto, a także wiele innych.

Wszystkie nadmorskie placówki POLOmarketu są przyjazne dla osób niepełnosprawnych i dla rodziców z wózkami, zaś pod sklepami na klientów czekają przestronne parkingi.

______________________________________________________________

POLOmarket to jedna z największych polskich sieci supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to blisko 290 nowoczesnych placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków.

Izabela Trojanowska

Biuro prasowe POLOmarketu

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *