15-11-2018 » Powiat i region

Lista Produktów Tradycyjnych – szkolenie w Barzkowicach

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach we współpracy z Wydziałem Rolnictwa i Rybactwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w organizuje szkolenie pt. „Uregulowania formalno-prawne dotyczące Listy Produktów Tradycyjnych”.

Celem szkolenia będzie m.in. promocja oraz popularyzowanie informacji na temat produktów tradycyjnych województwa zachodniopomorskiego, omówienie wniosku o wpis na Listę Produktów Tradycyjnych oraz członkostwa w Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Pomorze Zachodnie, a także przedstawienie zasad sprzedaży bezpośredniej z produkcji rolnej.

Niniejsze szkolenie odbędzie się w Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu w dniu 19 listopada 2018 r. o godzinie 10:00
Szkolenie skierowane zostało do producentów produktów lokalnych i regionalnych, Kół Gospodyń Wiejskich, laureatów konkursów kulinarnych oraz mieszkańców obszarów wiejskich i miejskich województwa zachodniopomorskiego.

W związku z powyższym zwracam się z prośbą o rozpowszechnienie ww. informacji wśród zainteresowanych osób.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o kontakt z Działem Rozwoju Obszarów Wiejskich, tel. 91 479 40 59, 91 479 40 69.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *