Konwencja wyborcza KWW Łączy nas Kamień w Kamieniu Pomorskim

Dnia 6 października w Hali Sportowej w Kamieniu Pomorskim odbyło się spotkanie KWW Łączy nas Kamień. To właśnie tam kandydat na burmistrza i jego kandydaci do rady miasta mieli możliwość spotkać się twarzą w twarz po raz kolejny i porozmawiać o tym, co jest bliskie każdemu z nas- gmina Kamień Pomorski.

W trakcie spotkania można było zjeść słodkości popijając kawą lub herbatą. Dzieci zostały obdarowane lodami. A dla pełnej uciechy najmłodszych udostępniono prawdziwy „małpi gaj”: liny, kulki, i inne atrakcje. Dzięki jednemu z kandydatów na radnego, Tomaszowi Grzybowskiemu można było nauczyć się jak właściwie przeprowadzić „sztuczne oddychanie”.

Ponadto można było znaleźć coś dla ucha, w postaci występów duetów muzycznych: Salvador Dali i Beata Stroynowska i Paweł Cichoń. A już za prawdziwe show kulinarne, w ramach którego ugotowane były bogate w składniki odżywcze warzywa, dzięki czemu powstała przepyszna zupa krem z między innymi porów o której opowiadał Robert Bochenko z Kulinarnego Show.

Jak powtarzał na spotkaniu kandydat na burmistrza Stanisław Motyka, aby gmina mogła rozkwitnąć trzeba ze sobą rozmawiać, prowadzić dialog społeczny. To właśnie dzięki takiemu podejściu miasto i cała gmina ma szanse na WIĘCEJ, w każdym wymiarze.

Kandydat na swoim profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/motyka2018/ podziękował swoim kandydatom do rady gminy za obecność, wsparcie i pomoc..I dodał, że to dzięki nim KWW Łączy nas Kamień jest właśnie łączące i autentyczne.

 

Przypominamy, że wybory samorządowe odbędą się 21 października.

 

D.S.

Jeden komentarz na temat: Konwencja wyborcza KWW Łączy nas Kamień w Kamieniu Pomorskim

  1. Avatar salcia pisze:

    Ma pan mój głos. Zna pan życie i chyba lepiej poprowadzi urząd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *