Kamieński Festyn Trzeźwości pod znakiem pogody i licznych gości z kraju

W sobotę (18.08.2018 r.) w okolicy kamieńskiego Ratusza i miejscowej mariny odbył się Kamieński Festyn Trzeźwości, który został zorganizowany po raz 22. przez miejscowy Klub Abstynenta „Opoka”, pod wieloletnim przewodnictwem Jolanty Dąbrowskiej.

Podczas jego trwania odbywały się m.in. zawody strzeleckie, biegowe, były gry i zabawy dla dzieci, jak również, loteria fantowa oraz występy artystyczne z udziałem Jerzego Fiodorczuka, Radosława Hołeczka oraz Edwarda Lubienieca z Sulechowa, który grą na gitarze popisywał się swymi ciekawymi wokalnymi umiejętnościami.

W imprezie, co warto dodać, wzięło udział sporo osób. Wielu uczestników przybyło z wielu miejsc w Polsce. Byli ludzie z m.in.: z Sulechowa, Choszczna, Gryfic czy z Piły, z której pewna pani, jak podkreśliła, brała udział w kamieńskiej imprezie po raz pierwszy, w loterii wylosowała aniołka. Przyznała od razu, że to pewnie jakiś ważny i pozytywny znak dla niej, więc zrobiła sobie z nim na tle staromiejskiego zabytku zdjęcie na pamiątkę.

W ramach festynu odbyła się również msza św. w miejscowej Konkatedrze, a wieczorem bawiono się przy muzyce serwowanej przez zespół „Avans”.

Miwa

Jeden komentarz na temat: Kamieński Festyn Trzeźwości pod znakiem pogody i licznych gości z kraju

  1. Avatar Lucyna z Piły pisze:

    Impreza promująca trzeżwość była super. Podziękowania należą się włazom miasta oraz miejscowemu Klubowi Abstynenta „Opoka”, a szczególnie Pani Joli Dąbrowskiej. To ja wylosowałam tego Aniołka o którym Państwo piszą. Myślę,że to znak ,że należy kroczyć drogą trzeżwości i kiedyś tu wrócić. Pozdrawiam Wszystkich z całego serca!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *