05-12-2018 » Powiat i region, Sport

KALF – „Repro Service” i „Medicina” po trzeciej kolejce na czele z kompletem punktów

W minioną niedzielę rozegrano trzecią kolejkę Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF), w której górą byli przede wszystkim faworyci spotkań, lecz emocji jak zwykle, nie zabrakło. „Repreo Service Pol” oraz „Medicina” wygrały swoje mecze i przewodzą stawce ośmiu drużyn z kompletem dziewięciu punktów.

Ci pierwsi bez trudu uporali się z „Dynamitem” Benice, pewnie wygrywając 5:0 po dwóch bramkach Mateusza Wróbla oraz Kamila Kacperka, Stanisława Kuryłły i Dawida Sandzewicza.

Nie bez trudu swoje spotkanie z „Vicatusem” Golczewo wygrała ekipa „Mediciny”, która w pewnym momencie przegrywała już nawet 0:2.

Od tego momentu pierwsze skrzypce w „Medicinie” zaczął grać Ireneusz Benedyczak, niezwykle ofensywnie grający bramkarz tej ekipy, który w sobie znany sposób mocno zachęcał kolegów do agresywniejszej i przede wszystkim, efektywniejszej gry. I to zaczęło dawać pozytywne rezultaty, bowiem najpierw padł gol kontaktowy, a potem następne.

I ostatecznie „Medicina” wygrała ten trudny dla niej mecz 4:3, a bramki dla tej ekipy strzelali: Ireneusz Benedyczak, Kamil Bogusz, Kamil Pintal oraz Adrian Wanagiel.

Dla „Vocatusa” gole zdobywali: Kamil Kowalski, Volodymyr Pryshnivskyy i Wojciech Trepkowski.

W spotkaniu pomiędzy „Jack Pol” Przybiernów i KS „Zrywu Zamoście”, pewnie wygrali ci pierwsi, strzelając rywalowi aż osiem goli, przy stracie ledwie trzech.

Gole dla ekipy z Przybiernowa strzelili: Michał Komenda – 3, po dwie – Grzegorz Cedrowicz i Adrian Krzyżewski oraz Patryk Kominek.

Dla pokonanych bramki strzelili, dwie Kamil Janik oraz Łukasz Wiśniewski.

Starcie „Bosmana” Chomino i „Ekolu” Dziwnówek zakończyło się sukcesem pierwszej z ekip, która pokonała rywala 5:2. Do przerwy był bezbramkowy remis.

Gole dla „Bosmana” strzelili: dwie Patryk Jankowski oraz Konrad Burlikowski, Kamil Pogoda i Mateusz Sałuda. Dla „Ekolu” gole strzelili, Radosław Cyburt i Bartłomiej Wach.

N czele w gronie strzelców bramek, są dwaj zawodnicy, Mateusz Wróbel z „Repro Service Pol” oraz Volodymyr Pryshnivskyy z „Vocatusa”, którzy zdobyli po sześć punktów. Jednak ten drugi nie wystąpi w czwartej kolejce zaplanowanej na niedzielę 16 grudnia, gdyż w ostatnim spotkaniu zobaczył żółty kartonik, który wyklucza go z następnego spotkania.

Tabelę zamykają nie mający jeszcze ani jednego punktu na koncie, zespoły „Vocatusa” i KS „Zrywu Zamoście”.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim informuje, że zgodnie z punktem 11. Regulaminu Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu od wczoraj (02.12) do godz. 13.59 dnia 9. grudnia (czyli przed rozpoczęciem pierwszego spotkania IV kolejki) możliwe jest dokonywanie transferów między drużynami.

Jak dokonać transferu? Należy skontaktować się z sekretarzem rozgrywek z Remigiuszem Pęcakiem pod numerem tel. +48 882 643 634 lub wysyłając e-mail na adres: kalf@kalf.com.pl podając w treści imię nazwisko zawodnika zmieniającego barwy oraz drużyny między którymi dany zawodnik przechodzi.

Miwa/foto M.P.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *