15-04-2016 » Powiat i region

Inwazja Angry Birds w Atrium Molo

 Już za tydzień, w sobotę, centrum handlowe Atrium Molo czeka prawdziwa inwazja bohaterów popularnej bajki Angry Birds, która wraz z końcem maja wchodzi na ekrany kin. Tego dnia na wszystkich miłośników zabawnych ptaszków z kreskówki czeka prawdziwa moc atrakcji i konkursów z nagrodami.

Impreza odbędzie się w sobotę 23 kwietnia, w godzinach od 11 do 19 w okolicach sklepu TK Maxx.

Na najmłodszych – i nie tylko – czeka mnóstwo ciekawych atrakcji związanych z kreskówką. W ciągu całego dnia w strefie multimedialnej dzieci będą grać na dużym ekranie w gry z serii „Angry Birds”; tu również co godzinę odbywać się będą konkursy z nagrodami (pierwszy o godzinie 12, ostatni o 18) oraz spotkania z bohaterami Angry Birds (o każdej równej godzinie, od 11 do 18).

Dzieci wraz z rodzicami będą mogły także odbyć szaloną przejażdżkę ANGRY RED BUSEM- stylizowanym na głównego bohatera filmu, piętrowym autobusem, który co godzinę wyruszy w pełną atrakcji i niespodzianek półgodzinną trasę. W trakcie przejazdu przewidziano spotkanie z gościem – niespodzianką.

Maniacy gier przez cały czas trwania imprezy będą mieli możliwość zagrania w najnowszą produkcję Rovio i SEGA – ANGRY BIRDS ARCADE GAME – super grę zręcznościową typu Arcade.

Miłośnicy aktywnego wypoczynku będą mieli okazję zmierzyć się z MEGAPROCĄ, czyli zręcznościową grą w „21”, polegająca na trafianiu Świnek pluszowymi maskotkami Angry Birds z dużej procy. Każde trafienie to punkty. Zwycięzcą zostanie ten, kto pierwszy uzbiera 21 punktów. Swoją siłą będzie można się wykazać również na wyjątkowym DAJCZADERZE, czyli specjalnej maszynie mierzącej… wściekłość.  Każdego, kto przekonująco pokaże, jak bardzo jest angry, maszyna nagrodzi smakołykami od Cheetos.

Specjalnie z myślą o najmłodszych przygotowano strefę FUN ISLAND, czyli miejsce, gdzie pod opieką animatorów dzieci mogą zagrać w różne gry i zabawy inspirowane Angry Birds, zrobić sobie zdjęcie z jednym z bohaterów filmu oraz wziąć udział w PTASIEJ SZKÓŁCE. Zajęcia prowadzone będą w godzinach: 11:30, 12:30, 13:30, 14:40, 15:30, 16:30, 17:30. Potrwają ok. 20-30 minut. Przez cały czas dzieci będą też mogły bawić się zabawkami z serii Angry Birds i uzupełniać kolorowanki. Dla kinomaniaków przygotowano ANGRY BIRDS TV, gdzie wyświetlane będą w mini kinie bajki dla najmłodszych.

Dodatkową atrakcją podczas całej imprezy będzie możliwość skorzystania z ANGRY BIRDS WIZAŻ, w trakcie którego profesjonalni makijażyści pomogą dzieciom przeistoczyć się w ich ukochanych bohaterów Angry Birds.

Udział we wszystkich atrakcjach imprezy jest nieodpłatny. Szczegółowe informacje nt. wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej centrum: www.atrium-molo.pl.

Atrium Molo

Atrium Molo to popularne i lubiane centrum handlowe, położone przy ul. Mieszka I na szczecińskim osiedlu Pomorzany. Doskonałe umiejscowienie umożliwia dogodny i łatwy dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Na ponad 25 tys. mkw. GLA oferuje szeroką gamę znanych i popularnych marek oraz liczne punkty usługowe i gastronomiczne. Atrium Molo wyróżnia nowoczesna forma architektoniczna z jasnym i przestronnym pasażem oraz zadbaną zielenią. Wśród głównych najemców Atrium Molo znajdują się m.in.: sklep z elektroniką Media Markt, hipermarket Carrefour, perfumeria Douglas, restauracja Burger King oraz sklep z zabawkami Toys”R”Us, a w branży modowej salony takich sieci jak: TK Maxx, H&M, Reserved, New Yorker i CCC. Dla wygody klientów przygotowany został jednopoziomowy, bezpłatny parking, liczący 856 miejsc.

Atrium European Real Estate Limited

Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie w portfolio Grupy znajdują się 77 centra i nieruchomości handlowe w siedmiu krajach o wartości rynkowej 2,7 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej 1,2 mln mkw. W 2015 r. firma Atrium odnotowała przychody z najmu brutto w wysokości 207,4  mln euro. Spółka  jest notowana na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS.

Atrium w Polsce

Atrium posiada w Polsce 24 centra handlowe o łącznej powierzchni najmu brutto (GLA) wynoszącej 539,150 mkw. Rok 2015 spółka zamknęła z przychodem z najmu brutto na poziomie 103,4 mln euro. W ciągu czterech kwartałów 2015 roku spółka wygenerowała 101,5 mln euro przychodów z najmu brutto. Na koniec 2015 roku  aktywa Atrium w Polsce stanowiły około 56,5% całkowitej wartości rynkowego stałego portfela inwestycyjnego Spółki i stanowiły powierzchniowo 40,6 % portfolio Grupy. W Polsce zlokalizowanych jest osiem kluczowych obiektów Atrium. Należą do nich: Atrium Promenada, Atrium Targówek i Atrium Reduta w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Focus Mall w Bydgoszczy, Atrium Felicity w Lublinie i Atrium Biała w Białymstoku.

 Ada Wysocka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *