Festyn Rodzinny w Międzyzdrojach

W ramach obchodów 100.rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości serdecznie zapraszamy na festyn rodzinny  pn.#moja niepodległa, które organizowane jest przez Szczeciński Oddział Instytutu Pamięci Narodowej.

Wydarzenie odbędzie się na skwerze rekreacyjnym przy Alei Gwiazd w Międzyzdrojach w dniu 11 lipca 2018 roku w godzinach 11.00 – 19.00.

W programie konkursy, gry edukacyjne dla dzieci, prezentacja wyposażenia wojskowego. Podczas wydarzenia zaprezentowana zostanie wystawa ,,Ojcowie Niepodległości”.

Partnerami biało-czerwonego szlaku #mojaniepodległa w województwie zachodniopomorskim są: 12.Szczecińska Dywizja Zmechanizowana, 12. Brygada Zmechanizowana, Agencja Mienia Wojskowego Oddział Regionalny w Szczecinie, Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Szczecinie, Komenda Wojewódzka Straży Pożarnej, Komenda Wojewódzka Policji, Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Szczecinie, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie.

Szczegółowe informacje na plakacie. W załączeniu także plakat obchodów organizowanych wydarzeń w gminie Międzyzdroje do końca roku.

Joanna Ścigała

Inspektor ds. promocji, bioróżnorodności i zabytków

Referat Promocji i Współpracy z Zagranicą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *