A – klasowa „Korona” Stuchowo pokonała w niedzielnym pojedynku 5:3 „Intermarche Regę II” w Trzebiatowie

Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy już w 2. minucie po błędzie obrony „Korony”, objęli prowadzenie po bramce Piotra Górskiego. Po stracie gola przyjezdni próbowali bardzo szybko odrobić straty.

W 30. minucie stuchowianie mieli do wykorzystania rzut karny. Do futbolówki podszedł Konrad Pałka, ale jego intencje wyczuł Piotr Bąk, który obronił jedenastkę. 60. sekund później goście doprowadzili do remisu po trafieniu Karola Majera. Do przerwy był remis 1:1.

Minutę po przerwie przyjezdni objęli prowadzenie po rzucie karnym, którego pewnym egzekutorem był Karol Majer.

Pierwszy kwadrans drugiej odsłony pojedynku należał do gości, którzy nie potrafili jednak pokonać golkipera trzebiatowan. W 63. minucie piłkę w szesnastkę dośrodkowywał Wojciech Stogowski, tam jej lot przeciął  Sebastian Deik i pokonał swojego bramkarza.

W 72. minucie Wojciech Stogowski z narożnika boiska posłał futbolówkę  w stronę bramki gospodarzy, ta odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki obok zaskoczonego Piotra Bąka. Jedenaście minut przed końcem pojedynku, błąd defensorów „Korony” wykorzystał Radosław Jurkiewicz.

W 82. minucie Konrad Pałka po dobitce lobem zdobył piątego gola dla „Korony”. Wynik meczu w 83. minucie ustalił Artur Rak.

W następnej kolejce na stadionie w Stuchowie zespół prowadzony przez Krzysztofa Gustera podejmować będzie „Prawobrzeże” Świnoujście. Świnoujścianie w sobotę pokonali „Bałtyk” Gostyń 4:1. Gostynianie u siebie zagrają z „Falą” Międzyzdroje. Oba spotkania rozegrane zostaną w sobotę, 28 października o godzinie 15:00.