reklamuj-sie-2

Powiat i region

GIF wycofał z obrotu trzy serie emulsji Ivoxel

Główny Inspektorat Farmaceutyczny wycofał z obrotu na terenie całego kraju trzy serie produktu leczniczego – emulsji na skórę o nazwie Ivoxel.Więcej »

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej

W minioną sobotę (13 stycznia) w hali dziwnowskiego MOSiK-u odbyła się II edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej roczników 2005/2006 oraz 2010. Młodzi adepci piłki nożnej przyjechali do Dziwnowa z Polic, Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, a także z niemieckich miejscowości: Pasewalk i Schmölln.Więcej »

Dbajmy należycie o nasze działki podczas tej zimy

Zima, teraz ta teoretyczna raczej, trwa. Życie na naszych działkach w zasadzie zamarło. Niestety jest to „czas” dla złodziei, którzy w tym okresie są zdecydowanie aktywniejsi. A co staje się ich łupem? Zwykle wyposażenie altanek, czyli drzwi, telewizory czy rowery i kosiarki do trawy. Nie poprzestają w zasadzie na niczym, by to co ukradną spieniężyć na jakiś niecny zwykle cel. Warto więc zatem zadbać i zabezpieczyć (kto tego nie zrobił jeszcze) o nasze działki jak najbardziej należycie.Więcej »

Samorząd Województwa pomoże branży stoczniowej

Zapoczątkowane przez marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza w 2014 r. prace nad programem pomocowym dla sektora stoczniowego otrzymały zielone światło od Komisji Europejskiej. Oznacza to, że Województwo Zachodniopomorskie jeszcze w tym roku będzie mogło przeznaczyć część środków unijnych właśnie dla przedsiębiorstw z branży budownictwa okrętowego. Więcej »

Halowy Miting Lekkoatletyczny w Szczecinie

W dniu 13 stycznia 2018 r. dwunastoosobowa grupa zawodniczek i zawodników UKS Chrobry Międzyzdroje wystartowała w Halowym Mitingu Lekkoatletycznym w Szczecinie. Nasi zawodnicy startowali w biegach na 60m oraz w skoku w dal.Więcej »

Pewne wygrane „Chrobrego” Międzyzdroje

W miniony weekend zawodniczki UKS Chrobry Międzyzdroje rozegrały pierwsze dwa wyjazdowe spotkania w rundzie rewanżowej w ramach I Ligi Kobiet tenisa stołowego.Więcej »

26. Finał WOŚP w hali sportowej w Międzyzdrojach

Jak co roku dzień przed Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w hali sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach odbył się turniej piłkarski oraz pokazy sportowe.Więcej »

Rekord w Międzyzdrojach!

Podczas 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy padł rekord w Międzyzdrojach. Zebraliśmy ponad 42 tysiące zł, dla przypomnienia w ubiegłym roku zebraliśmy kwotę 30475,65 zł co daje około 12 tysięcy zł więcej.Więcej »

I wiosenny rajd po zdrowie w Międzyzdrojach

Kalendarzowa wiosna zaczyna się 21 marca, a ja zapraszam Wszystkich mieszkańców Międzyzdrojów (małych, dużych, grubych, chudych, starszych, i młodszych) 18 marca 2018r. na pierwszy rajd pieszy.Więcej »

Uwaga właściciele zbytków

Rozpoczął się kolejny ogólnopolski konkurs Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków „Zabytek Zadbany”. Jak co roku adresatami konkursu są właściciele, posiadacze lub zarządcy zabytkowych obiektów wpisanych do rejestru zabytków, którzy wzorowo wywiązują się z obowiązku opieki nad zabytkami. Za realizację konkursu odpowiada Narodowy Instytut Dziedzictwa.Więcej »