reklamuj-sie-2

Powiat i region

AMAZOŃSKA NOC w Muzeum w Szczecinie

Dobiega końca prezentacja fascynującej wystawy „Inspirowani naturą. Rękodzieło Indian Amazonii. W hołdzie Borysowi Malkinowi”. Ekspozycję można oglądać tylko do końca marca. Zanim wystawa wyjedzie do innych muzeów, a miejsce prezentowanych obiektów zajmą inne cenne, zapraszamy do udziału w „Amazońskiej nocy”.Więcej »

POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE – MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW!

Debata ewaluacyjna: „Bezpieczny Senior” w ramach cyklu spotkań „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.Więcej »

Bajkowe poszukiwanie Wiosny

Międzynarodowy Dom Kultury zaprasza wszystkie dzieci na spektakl teatralno-muzyczny, który odbędzie się dnia 29 marca 2019 r. (piątek) o godz. 17:00.

Więcej »

Natalka – popieram ten pomysł!

Zaintrygowała mnie publikacja opatrzona tytułem ,,Nowy pomysł na przebudowę ulicy Dworcowej i Jedności Narodowej” vide portal Echo Kamienia Pomorskiego z dnia 17 marca 2019.Więcej »

Ważne, by nie zmarnować okazji Pani Burmistrz.

Z zainteresowaniem zapoznałem się z opublikowanym na portalu Echo Powiatu Kamieńskiego artykułem Pani burmistrz, dlaczego zabytki z terenu gminy Wolin trafiają do Kamienia?!” Więcej »

Jutro w Świnoujściu czwarta w tym roku dostawa gazu LNG typu spot

To będzie już 54. od początku działalności świnoujskiego terminalu gazowego, a czwarta w tym roku, dostawa gazu LNG typu spot (będzie to już 12 tego rodzaju dostawa).Więcej »

Pierwszy Dzień Wiosny czyli Legalne Wagary

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych 21 marca br. o godz. 11:00 do sali teatralnej Międzynarodowego Domu Kultury na ogłoszenie wyników konkursu szkolnego organizowanego przez Burmistrza Międzyzdrojów pn. „Moje Międzyzdroje za 50 lat”. W konkursie wzięło udział 13 klas z naszej Gminy. Komisja konkursowa, która pracowicie oceniała wszystkie prace w dniu 19 marca, wybrała te najciekawsze. A które z nich zostaną nagrodzone dowiemy się już w czwartek.Więcej »

Ja Natalka też tak to widzę!

Podoba mi się zaprezentowane w artykule Pani burmistrz, dlaczego zabytki z terenu gminy Wolin trafiają do Kamienia?! podejście do promocji Wolina i pomysł wykorzystania wszystkich wolińskich walorów tematycznych w oparciu o Muzeum Regionalne w Wolinie.Więcej »

KONTRAPUNKT 2019

Zapraszam na KONFERENCJĘ PRASOWĄ 54. Przeglądu Teatrów Małych Form KONTRAPUNKT 2019. 

22 marca 2019 | piątek | godzina 12.00

Dom Kultury 13 Muz w Szczecinie | pl. Żołnierza Polskiego 2 Więcej »

Karawana Kultury zaprasza na koncerty w weekend

W najbliższy weekend kolejna edycja „Karawany Kultury” (Amber Stars/Dance Islands Open) zaprasza na koncerty, które stają się co raz bardziej popularne pośród mieszkańców i gości Międzyzdrojów i Wolina.Więcej »