VII Międzynarodowy Turniej Weteranów w Międzyzdrojach

W dniach 02-03 września 2017 r. w Hali sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Międzyzdrojach odbył się VII Międzynarodowy Turniej Weteranów w tenisie stołowym. Impreza sportowa została zorganizowana przez Uczniowski Klub Sportowy „Chrobry” Międzyzdroje. W turnieju wystąpiła czołówka najlepszych tenisistów z Polski oraz zaproszeni zawodnicy z Dani, Niemiec i Rosji. Niewątpliwie gwiazdą turnieju weteranów był Niels Ramberg z Dani, Mistrz Świata i wielokrotny Mistrz Europy. Wygrał zdecydowanie swoją kategorię potwierdzając swoją klasę. W turnieju brało udział ponad 100 zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok. Turniej został sfinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje w ramach dotacji.