Uwaga od 20.01.2020 r. zmiana rozkładu jazdy w Międzyzdrojach

WAŻNY OD 20.01.2020 R.

ROZKŁAD  JAZDY  AUTOBUSÓW  (EMILBUS)

   OBOWIĄZUJE TYLKO W DNI ROBOCZE

MIĘDZYZDROJE – ZALESIE – WICKO – WAPNICA – LUBIN

PRZYSTANKI
ŚWINOUJŚCIE PKP

MIĘDZYZDROJE ul. Kolejowa (Dworzec Kolejowy)

MIĘDZYZDROJE ul. Kolejowa (Straż Pożarna)

16.15

16.30

16.32

18.10

18.25

18.27

MIĘDZYZDROJE ul. Niepodległości (Muzeum WPN) 16.33 18.28
MIĘDZYZDROJE, ul. Nowomyśliwska (Ogródki Działkowe) 16.34 18.29
MIĘDZYZDROJE (RONDO)    16.35 18.30
ZALESIE 16.40 18.35
WICKO 16.42 18.37
WAPNICA (JEZIORO TURKUSOWE) 16.44 18.39
WAPNICA 16.45 18.40
LUBIN NŻ 16.48 18.43
LUBIN 16.49 18.44

 

LUBIN – WAPNICA – WICKO – ZALESIE – MIĘDZYZDROJE

PRZYSTANKI
LUBIN 06:10 07:10 16:50 18:44
LUBIN NŻ 06:11 07:11 16:51 18:45
WAPNICA 06:14 07:14 16:54 18:48
WAPNICA (JEZIORO TURKUSOWE) 06:15 07:15 16:55 18:49
WICKO 06:17 07:17 16:57 18:51
ZALESIE 06:19 07:19 16:59 18:53
MIĘDZYZDROJE (RONDO) 06:24 07:24 17:04 19:58
MIĘDZYZDROJE, ul. Nowomyśliwska (Ogródki Działkowe) 06:25 07:25 17:05 19:59
MIĘDZYZDROJE ul. Niepodległości (Muzeum WPN)

MIĘDZYZDROJE ul. Kolejowa (Straż Pożarna)

MIĘDZYZDROJE ul. Kolejowa (Dworzec Kolejowy)

06:26

06.27

06.29

07:26

07:27

07:29

17:06

17:07

17:09

19:00

19:01

19:03

ŚWINOUJŚCIE PKP 07:44 17.24 19:18

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *