Porozumienie z firmą Emilbus w sprawie połączeń komunikacyjnych pomiędzy sołectwami a centrum Międzyzdrojów od 07.01.2020

Szanowni Mieszkańcy Międzyzdrojów

Uprzejmie informujemy, że ciągle negocjujemy z przewoźnikami  ostateczny i optymalny rozkład jazdy komunikacji publicznej łączącej sołectwa z centrum Międzyzdrojów. W międzyczasie, od wtorku 07.01.2020 w porozumieniu z firmą Emilbus uruchamiamy bezpłatne 4 kursy z Lubina do Międzyzdrojów i  3 kursy z Międzyzdrojów do Lubina. Wszystkie kursy z Lubina będą miały również bezpośrednie połączenie do Świnoujścia, a  2 kursy z Międzyzdrojów będą miały początek w Świnoujściu.

Będzie to bardzo wygodne zarówno dla naszych dzieci, młodzieży, osób starszych potrzebujących kontaktu z placówkami ochrony zdrowia czy osób pracujących w Świnoujściu. Tymczasowy rozkład jazdy zamieszczamy poniżej.

Start ze Ś-cia, Start z M-je

  1. M-je 7:15 —> Lubin 7:30
  2. Świnoujście 14:52 —> M-je 15:07—> Lubin 15:22
  3. Świnoujście 16:15 —> M-je 16:30 —> Lubin 16:45

 

Start z Lubina:

  1. Lubin 6:40 —> M-je 6:55 —> Świnoujście 7:12
  2. Lubin 7:35—> M-je 7:50 —> Świnoujście 8:05
  3. Lubin 15:30—> M-je 15:45 –-> Świnoujście 16:00
  4. Lubin 16:50 —> M-je 17:05 —> Świnoujście 17:22

 

Burmistrz Międzyzdrojów

Mateusz Bobek

Międzyzdroje 03-01-2020

WAŻNY  OD  07.01.2020r.

ROZKŁAD  JAZDY  AUTOBUSÓW  (EMILBUS)

MIĘDZYZDROJE – ZALESIE – WICKO – WAPNICA – LUBIN

PRZYSTANKI
ŚWINOUJŚCIE PKP 14:52 16:15
MIĘDZYZDROJE Niepodległości Muzeum 07:15 15:07 16:30
MIĘDZYZDROJE, ul. Nowomyśliwska (Ogródki Działkowe) 07:17 15:09 16:32
WICKO,SKRZ. 07:19 15:11 16:34
ZALESIE 07:21 15:13 16:36
WICKO 07:23 15:15 16:38
WAPNICA JEZIORO TURKUSOWE 07:25 15:17 16:40
WAPNICA 07:26 15:18 16:41
LUBIN NŻ 07:29 15:21 16:44
LUBIN 07:30 15:22 16:45

LUBIN – WAPNICA – WICKO – ZALESIE – MIĘDZYZDROJE

PRZYSTANKI
LUBIN 06:40 07:35 15:30 16:50
LUBIN NŻ 06:41 07:36 15:31 16:51
WAPNICA 06:44 07:39 15:34 16:54
WAPNICA JEZIORO TURKUSOWE 06:45 07:40 15:35 16:55
WICKO 06:47 07:42 15:37 16:57
ZALESIE 06:49 07:44 15:39 16:59
WICKO,SKRZ. 06:51 07:46 15:41 17:01
MIĘDZYZDROJE, ul. Nowomyśliwska (Ogródki Działkowe) 06:53 07:48 15:43 17:03
MIĘDZYZDROJE Niepodległości Muzeum 06:55 07:50 15:45 17:05
ŚWINOUJŚCIE PKP 07:12 08:05 16:00 17:22

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *