Podróże małe i duże

15 lutego 2018 (czwartek) o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbędzie się spotkanie ramach Dyskusyjnego Klubu Książki z cyklu „Podróże małe i duże” pt. „Wschód i Zachód od Iraku do Stanów Zjednoczonych, czyli świat widziany oczami Dariusza Felisiaka i Karola Tomczaka”.

Dariusz Felisiak na co dzień pracuje jako nauczyciel w Publicznym Gimnazjum w Wolinie. Odbył podróże rowerem po Alpach i 16 europejskich krajach. Przy wyprawach nie korzysta   z usług biur turystycznych, wszystko organizuje samodzielnie. Dariusz Felisiak był już naszym gościem 14 stycznia 2016 r. razem z Gabrielą Rajtak i Ireną Wolińską. Opowiadali    o swoich przygodach podczas podróży po Czarnym Lądzie, m.in. Ugandzie, Etiopii, Kenii.  Tym razem podzieli się wrażeniami z wyprawy po Iraku i Iranie.

Karol Tomczak jest mieszkańcem Międzyzdrojów działającym w branży hotelarskiej.           W wolnym czasie podróżuje z rodziną. Zaraża swoją pasją przyjaciół, którym organizuje wycieczki po Europie i innych kontynentach. Opowie o swoich wojażach po Stanach Zjednoczonych i „Państwie Środka”, czyli Chinach.

Serdecznie zapraszamy

Bibliotekarze

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *