Pewna sobotnia wygrana tenisistek z międzyzdrojskiego „Chrobrego” z zespołem z Łomży

Po spadku w poprzednim sezonie z ekstraklasy po jednorocznym pobycie w elicie, tenisistki stołowe UKS „Chrobry” z trenerem Jackiem Wandachowiczem, jak przystało na dobry zespół, świetnie sobie radzą w obecnym sezonie występując w I lidze.

W sobotę (11.11.) odprawiły piąty zespół ligi, KU AZS PWSiP METAL – TECHNIK Łomża.

Nasze zawodniczki dzielnie walczyły w całym meczu, jednak nie ustrzegły się błędów, tracąc trzy punkty. Ostateczny wynik to pewne 7:3 dla „Chrobrego”. Ale uczciwie trzeba powiedzieć, że nasze tenisistki mocno musiały się napracować, bowiem przeciwniczki ani myślały wyjeżdżać z Międzyzdrojów na tarczy.

Po tej wygranej i siedmiu kolejkach, nasz zespół z 12 punktami i stosunkiem punktowym 57:13, zajmuje drugie miejsce, ustępując o dwa oczka ekipie LUKS AGRO – SIEĆ Chełmno.

Nasze panie wygrywały w tych rozgrywkach mecze nawet 10:0! Tak było choćby w spotkaniach z SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa u siebie czy w Gnieźnie ze STELLĄ NIECHAN. To dobry prognostyk na kolejne tygodnie i cały długi  sezon. Widać międzyzdrojskie panie są w formie. Oby na cały sezon.

Następnym rywalem naszych sympatycznych tenisistek będzie zespół GLKS II Nadarzyn, który zajmuje aktualnie szóstą lokatę.

Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *