Międzyzdrojski „Chrobry”, lider I ligi w niedzielę ograł niemiłosiernie kolejnego rywala

UKS „Chrobry” Międzyzdroje po jedno sezonowej przygodzie w ekstraklasie tenisa stołowego pań, ponownie gra w I lidze. I to jak gra! Po czterech grach ma komplet ośmiu punktów i przewodzi stawce dziesięciu zespołów wraz z LUKS „Agro – Sieć” Chełmno.

W minioną niedzielę nasze tenisistki rozprawiły się grając u siebie z ostatnią drużyną, SCKiS HALS „Wadawicz II” Warszawa, wygrywając całe spotkanie bez straty punktu. Wynik 10:0 robi wrażenie, a łupem punktowym podzieliły się wszystkie reprezentantki naszego klubu, które zdobyły po 2,5 punktu. Są nimi: Maja Krzewicka, Sylwia Wandachowicz, Wioleta Witkowska oraz Anna Monika Zielińska. W małych punktach „Chrobry” ma ich w dorobku 36, przy stracie tylko czterech.

W sobotę 4 listopada, nasze tenisistki zagrają wyjazdowe spotkanie z gnieźnieńską „Stellą Niechan”, zajmującą ósme miejsce z jednym zdobytym punktem. Przypuszczamy, że międzyzdrojanki nie powinny mieć problemów z pokonaniem rywalek.

Warto dodać, że w „Chrobrym” są jeszcze dwie zawodniczki. To Marta Lis oraz najmłodsza z naszych pań, Adrianna Kołaszewska, która jednak jeszcze nie zagrała żadne spotkanie.

Miwa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *