Międzyzdroje – Plan miejscowy Promenada Centrum

Uprzejmie informuję, że  w dniu 12 sierpnia 2019 roku, udostępniony został projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Międzyzdroje, obejmujący obszar położony w CENTRUM PROMENADY w obrębie geodezyjnym miasta Międzyzdroje, w rejonie granicy lądowo-morskiej gminy Międzyzdroje oraz na odcinku pomiędzy ulicami Bohaterów Warszawy, Promenady Gwiazd, Romualda Traugutta, Tysiąclecia Państwa Polskiego, Ignacego Krasickiego, Krótką, Gryfa Pomorskiego, Adama Mickiewicza, Rybacką.

Z projektem planu można się zapoznać w pokoju nr 8 Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach przy ul. Książąt Pomorskich 5, w godzinach pracy urzędu – do 10 września 2019 roku. (projekt dostępy jest również na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach: http://bip.miedzyzdroje.pl/).

Jednocześnie informuje, iż dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu rozwiązaniami odbędzie się w dniu 4 września 2019 r. (środa) w sali konferencyjnej w Urzędzie Miejskim w Międzyzdrojach o godzinie 15.00.

Uwagi do projektu można zgłaszać do dnia 24 września 2019 roku.

Andżelika Przygodzka

Inspektor ds. planowania przestrzennego

Urząd Miejski Międzyzdroje

tel. 91 32 75 651

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *