Międzyzdroje – Komunikat w sprawie zmian w rozkładzie połączeń autobusowych z sołectwami

Szanowni Mieszkańcy Międzyzdrojów

Uprzejmie informujemy, że wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dokonaliśmy, w porozumieniu z firmą EMILBUS kolejnych zmian w rozkładzie połączeń autobusowych łączących centrum Międzyzdrojów z Sołectwami.

Nowy rozkład, który zamieszczamy poniżej, będzie obowiązywał od poniedziałku 20.01.2020. Ufam, że uwzględnia on w optymalny sposób listę Państwa oczekiwań, które jesteśmy w stanie spełnić biorąc pod uwagę ograniczoną ilość środków budżetowych na ten cel.

Adam Szczodry

Sekretarz Gminy

Międzyzdroje 10-01-2020

WAŻNY OD 20.01.2020 R.

ROZKŁAD  JAZDY  AUTOBUSÓW  (EMILBUS)

   OBOWIĄZUJE TYLKO W DNI ROBOCZE

MIĘDZYZDROJE – ZALESIE – WICKO – WAPNICA – LUBIN

PRZYSTANKI
ŚWINOUJŚCIE PKP

MIĘDZYZDROJE ul. Kolejowa (Dworzec Kolejowy)

MIĘDZYZDROJE ul. Kolejowa (Straż Pożarna)

16.15

16.26

16.27

18.10

18.25

18.26

MIĘDZYZDROJE ul. Niepodległości (Muzeum WPN) 16.30 18.29
MIĘDZYZDROJE, ul. Nowomyśliwska (Ogródki Działkowe) 16.32 18.31
MIĘDZYZDROJE (RONDO)    16.36 18.35
ZALESIE 16.41 18.40
WICKO 16.43 18.42
WAPNICA (JEZIORO TURKUSOWE) 16.45 18.44
WAPNICA 16.46 18.45
LUBIN NŻ 16.49 18.48
LUBIN 16.50 18.49

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *