KLUBIK RODZINNY „OD JUNIORA DO SENIORA” RUSZA OD WRZEŚNIA W WAPNICY

Od września 2018 r. kontynuujemy w gminie Międzyzdroje projekt „Klubik rodzinny – od juniora do seniora”. Zapraszamy mieszkańców na bezpłatne zajęcia: sportowe, artystyczne oraz zajęcia dla małych dzieci.
KLUBIK MALUSZKA – poniedziałki, 16:30, SP-2 w Wapnicy – to pomysł na kreatywne spędzenie czasu z dzieckiem, wspieranie jego rozwoju i czas na wspólne zabawy. Zapraszamy dzieci do lat 5 wraz z opiekunami. 

 

FITNESS – ruch, sport, gimnastyka dla każdego – wtorki, godz. 17:00, sala „Wiklina” w Wapnicy.


WARSZTATY ARTYSTYCZNE – zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na różnorodne zajęcia kreatywne. Zajęcia będą odbywały się raz w miesiącu w SP-2 w Wapnicy. Najbliższe już 17 października 2018 r.

Projekt „Klubik rodzinny – od juniora do seniora” jest realizowany przez Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” dzięki dofinansowaniu ze środków Gminy Międzyzdroje przy wsparciu i współpracy Szkoły Podstawowej nr 2 w Wapnicy oraz Rady Sołeckiej w Wapnicy.

Więcej informacji na temat zajęć i projektu: msrodzina@gmail.com lub 795862645 oraz na naszym profilu www.facebook.com/miedzyzdrojskie.stowarzyszenie.rodzina

 

koordynator projektu

I.Samołyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *