Justyna Steczkowska gościem specjalnym konferencji prasowej 21. Festiwalu Gwiazd

W dniu 11 maja br. na PGE Narodowy odbyła się  konferencja prasowa 21. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach.  Organizacja konferencji prasowej w Warszawie to jeden z elementów prowadzonej strategii promocyjnej i zaplanowanych działań promujących Festiwal Gwiazd. Konferencję poprowadziła wieloletnia rzecznik prasowa Festiwalu Gwiazd, dziennikarka radiowa i wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego –  Alicja Myśliwiec, w towarzystwie Olafa Lubaszenki, dyrektora artystycznego festiwalu. Uczestnikami konferencji była delegacja z Międzyzdrojów w osobach Burmistrza Leszka Dorosza oraz Dyrektora Międzynarodowego Domu Kultury Artura Duszyńskiego.Gościem specjalnym konferencji była znana diva muzyki pop Justyna Steczkowska. 

Podczas tegorocznej edycji  w dniu otwarcia festiwalu, czyli 29 czerwca 2016r.  artystka wystąpi w spektaklu muzycznym pt. „Śpiewnik Pana Wasowskiego”, a 02 lipca br. będzie jedną z osób, która odciśnie i pozostawi swoją dłoń, podczas uroczystej gali odciśnięcia dłoni w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach. W trakcie konferencji szczegółowo omówiono organizowany i szeroko promowany na profilach społecznościowych plebiscyt internetowy pn. „Idol Publiczności”.
Justyna Steczkowska swoją osobą wzbudziła ogromne zainteresowanie przybyłych na konferencję dziennikarzy,  fleszom i zdjęciom nie było końca. Po konferencji przy kawie można było wymienić doświadczenia, wysłuchać uwag dziennikarskich oraz podziwiać piękno stadionu narodowego, gdzie trwały właśnie  przygotowania do mistrzostw na żużlu.
Duża frekwencja i zainteresowanie dziennikarskie Festiwalem Gwiazd podczas organizowanej konferencji świadczy o niesłabnącej popularności i wysokiej randze tego wydarzenia kulturalnego, które organizowane jest od ponad 20 lat w Międzyzdrojach.

Anetta Czyżak
UM Międzyzdroje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *