Ania Karwan na scenie CWM Grodno

Centrum Współpracy Międzynarodowej w Grodnie k. Międzyzdrojów zaprasza na koncert, który odczaruje jesienną aurę – po raz pierwszy razem na scenie – Ania Karwan w towarzystwie artystów związanych z Baltic Neopolis Orchestra.

 Ania Karwan jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Jej kilkunastoletnia obecność na polskiej scenie muzycznej to dziesiątki zagranych koncertów oraz gościnnych nagrań u boku największych producentów. W 2017 roku Artystka debiutuje ponownie – tym razem
z singlem napisanym specjalnie dla niej przez Natalię Kukulską i Michała Dąbrówkę.

Podczas koncertu w CWM Grodno będzie można usłyszeć najpopularniejsze wykonania Ani Karwan z programu The Voice Of Poland, w tym takie hity jak: „Purple Rain” oraz „Aleja Gwiazd”, „Sex is on Fire”, a także singiel „W prezencie” napisany przez Natalię Kukulską. Nie zabraknie także materiału z nadchodzącej płyty Artystki m.in. utwór „Mam Was”, który jest kolejnym singlem promującym krążek. Ani Karwan będzie towarzyszyć szczecińska smyczkowa orkiestra kameralna – Baltic Neopolis Orchestra.

Koncert odbędzie się 30 września o godz. 19:00 w Centrum Współpracy Międzynarodowej
w Grodnie k. Międzyzdrojów. Bilety na koncert można nabyć w Ośrodku Kultury
w Międzyzdrojach oraz CWM Grodno.

***

Ania Karwan jest finalistką VII edycji programu „The Voice Of Poland” emitowanego jesienią 2016 roku na antenie TVP2. Po brawurowym wykonaniu „Purple Rain” Prince’a podczas „przesłuchań w ciemno” trafiła do drużyny Natalii Kukulskiej, pod której okiem rozwijała się w programie aż do finału. Dlatego Ania nazywa siebie „feniksem, który narodził się z popiołów” – otwiera nowy rozdział w swojej karierze, którego celem jest wydanie debiutanckiej płyty. Ania Karwan: „matka, kobieta, wokalistka” – tak będą brzmiały rozdziały książki, nad którą artystka właśnie pracuje. Chce w niej opisać trzy aspekty jej życia, które tylko gdy funkcjonują razem, współbrzmią i w pełni określają Anię. Do wielu wyzwań w nowym roku dołącza również przygoda z aktorstwem. Już od kwietnia, widzowie TVP2 będą mogli zobaczyć Anię w serialu „Barwy szczęścia”. Rola Uli została napisana specjalnie dla Ani Karwan i odzwierciedla jej prawdziwą historię. W serialu zabrzmią również autorskie kompozycje Ani.

Więcej informacji na stronie Centrum: www.centrum-grodno.pl oraz profilu CWM w Grodnie na portalu Facebook: www.facebook.com/CentrumWspolpracyMiedzynarodowejGrodno

***

Centrum Współpracy Międzynarodowej w Grodnie k. Międzyzdrojów, położone w Wolińskim Parku Narodowym to miejsce realizacji projektów edukacyjnych i kulturowych, adresowanych do młodzieży i osób dorosłych z terenu całej Polski, w tym zwłaszcza województwa zachodniopomorskiego. W Centrum odbywają się m.in. zajęcia przyrodnicze, warsztaty kulinarne, muzyczne, plastyczne, fotograficzne oraz liczne koncerty i wystawy. Centrum to także miejsce konferencji i debat oraz spotkań tematycznych związanych z tematyką rozwoju obszarów wiejskich. Inicjatorem powstania Centrum Współpracy Międzynarodowej jest Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej, która realizuje w nim część swojej działalności statutowej.

***

Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej jest organizacją pozarządową, działającą na rzecz rozwoju polskiej wsi. Od ponad 25 lat pomaga zmieniać jej wizerunek oraz aktywnie wspiera rozwój społeczno-gospodarczy lokalnych społeczności na terenach wiejskich. Działania EFRWP skupiają się przede wszystkim na wsparciu inwestycji z zakresu infrastruktury technicznej, rozwoju lokalnych przedsiębiorstw oraz działaniach edukacyjnych i społecznych skierowanych do osób zamieszkujących obszary wiejskie.

 

Justyna Iżycka

Biuro Prasowe Fundacji EFRWP

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *