reklamuj-sie-2

Międzyzdroje

Wiosna Monodramu – nadchodzące wydarzenia

Drugi tydzień Wiosny Monodramu – przed nami wielki finał festiwalu w Centrum Współpracy Międzynarodowej w Grodnie k. Międzyzdrojów.Więcej »

Uratuj mnie – głosuj na OSP Lubin z gm. Międzyzdroje

Dzięki projektowi URATUJ MNIE około 500 osób może otrzymać apteczki pierwszej pomocy oraz poszerzyć i przećwiczyć swoje umiejętności ratowania życia ludzkiego.Więcej »

Będą odkrywać tradycję i kulturę Pomorza Zachodniego

Zwyczaje, obrzędy, rękodzieło i muzyka – młodzież z woj. zachodniopomorskiego przeprowadzi badania etnograficzne, aby ocalić od zapomnienia tradycję swojego regionu. Do końca maja trwa rekrutacja szkół do projektu „Tutejsi: tradycje kulturowe Pomorza Zachodniego”, realizowanego po raz drugi przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej w CWM Grodno k. Międzyzdrojów.Więcej »

Powitanie wiosny w Wapnicy 19.05.2018.

W sobotę Wapnicy nad Jeziorem Turkusowym, Nadmorski UTW w Międzyzdrojach zorganizował imprezę integracyjną, na której oprócz studentów  UTW z  Międzyzdrojów, byli członkowie UTW Nowogardu i  Kamienia Pomorskiego. Więcej »

Powitanie wiosny w Wapnicy 19.05.2018.

W sobotę Wapnicy nad Jeziorem Turkusowym, Nadmorski UTW w Międzyzdrojach zorganizował imprezę integracyjną, na której oprócz studentów  UTW z  Międzyzdrojów, byli członkowie UTW Nowogardu i  Kamienia Pomorskiego. Więcej »

Kobieta ma prawo – spotkanie z Iwoną Guzowską

W związku z prowadzoną akcją 100 kobiet na 100 lat praw wyborczych  Marszałka Olgierda Geblewicza zaprasza do udziału w
plebiscycie oraz na spotkanie „Kobieta ma prawo” z gościem specjalnym Iwoną Guzowską, które odbędzie się w dniu 14 czerwca 2018 r. o godz. 17.00 w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach.

Jadwiga Bober
UM Międzyzdroje

Wiosna Monodramu 2018 – nadchodzące wydarzenia

8Rozpoczyna się tegoroczna edycja Wiosny Monodramu – co wydarzy się w Centrum Współpracy Międzynarodowej w Grodnie k. Międzyzdrojów? Więcej »

„Piłka nożna jest nieobliczalna, ale sprawiedliwa”, czyli spotkanie z Antonim Piechniczkiem

16 maja 2018 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach, wspólnie z Ośrodkiem Pomocy Społecznej i Klubem Sportowym „Fala”, zorganizowała spotkanie z Antonim Piechniczkiem, piłkarzem, trenerem i selekcjonerem. Wieczór autorski odbył się w Międzynarodowym Domu Kultury.  Moderatorem był Dariusz Rekosz, były sędzia piłkarski oraz autor książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych.Więcej »

Rodzinne Warsztaty Plastyczne w Międzyzdrojach

Rodzinne Warsztaty Plastyczne – Prezent dla Mamy

„Wiem, co jem i wiem, co kupuję” – spotkanie z Katarzyną Bosacką

Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” zapraszają na spotkanie z Katarzyną Bosacką, które odbędzie się 24.05.2018 roku o godz. 17.00 w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach. (wstęp wolny)Więcej »