reklamuj-sie-2

Międzyzdroje

Przed tenisistkami czołowego I – ligowego „Chrobrego” dwa bardzo trudne spotkania

Po sześciu kolejkach rozgrywek I ligi kobiet w tenisie stołowym międzyzdrojski zespół UKS „Chrobry” zajmuje czołową lokatę. Co prawda, obecnie nasz zespół jest czwarty ze stratą dwóch punktów do liderów. Jednak ma spotkanie zaległe do rozegrania. Dodajmy, iż dotąd to nasz zespół liderował. I to od samego początku tego sezonu.Więcej »

Rodzinne Warsztaty Robienia Kotylionów w Gminie Międzyzdroje

7 listopada 2018 r. w Bibliotece w Międzyzdrojach i 8 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy odbyły się „Rodzinne Warsztaty Robienia Kotylionów”. Zanim przystąpiliśmy do pracy, Dyrektor Biblioteki Andżelika Gałecka, wyjaśniła co to jest kotylion, a właściwie kokarda narodowa. Dzieci wiedziały, że tegoroczne obchody 11 listopada są szczególne, ponieważ w tym roku przypada 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczestnicy warsztatów stworzyli piękne kokardy narodowe z białych i czerwonych wstążek oznaczające białego orła na czerwonym tle. Powstało wiele kotylionów, które dzieci i dorośli będą dumnie nosić podczas obchodów 11 listopada oraz obdarują nimi najbliższych.Więcej »

Mobilna Akademia Młodych Orłów w Międzyzdrojach!

6 listopada 2018 r. w Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby przy Szkole Podstawowej nr 1 w Międzyzdrojach gościliśmy przedstawicieli Polskiego Związku Piłki Nożnej w ramach projektu Mobilnej Akademii Młodych Orłów.Więcej »

Brawo Julia, brawo Michał!

Nasz klub reprezentowała Julia Bartkiewicz i Michał Wandachowicz, którzy rywalizowali z dużo starszymi przeciwnikami.W FINALE po bardzo zaciętym pojedynku Julia przegrała 2: (w ostatnim secie 11:13) i ostatecznie zajęła bardzo wysokie 2 miejsce!!!!Więcej »

Zuchy i harcerze z Międzyzdrojów pomagają bezdomnym zwierzętom

Pomału w całej Polsce wszystkie schroniska dla bezdomnych zwierząt przygotowują się do nadchodzącej zimy. W związku z tą okolicznością międzyzdrojscy harcerze i zuchy prowadzili przez dwa dni (2 i 3.11.2018r.) zbiórkę potrzebnych rzeczy dla zwierząt ze Schroniska w Sosnowicach koło Golczewa.Więcej »

Wyniki Wyborów Burmistrza Międzyzdrojów według Gminnej Komisji Wyborczej w Międzyzdrojach

PONOWNE GŁOSOWANIE w dniu 4 listopada 2018 roku

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania                – 5270

Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania   – 2187

Liczba wyborców głosujących przez pełnomocnika            –       1

Liczba kart wyjętych z urny                                                      – 2187

Liczba kart ważnych                                                                  – 2187

Liczba głosów nieważnych                                                                                                – 43

– w tym z powodu postawienia znaku „X” obok nazwiska obu kandydatów           – 31

– w tym z powodu niepostawienia znaku „X” obok nazwiska żadnego kandydata – 12Więcej »

100-lecie Niepodległości Polski w Międzyzdrojach

Władze Gminy Międzyzdrojów zapraszają wszystkich Mieszkańców do uczestnictwa w obchodach 100 – lecia odzyskania Niepodległości. Więcej »

Warsztaty Rodzinne w Międzyzdrojach i Wapnicy

Warsztaty Rodzinne w Międzyzdrojach i Wapnicy Więcej »