reklamuj-sie-2

Międzyzdroje

Przedszkolaki z Wapnicy gościły Straż Miejską z Międzyzdrojów

W grupie starszych i młodszych przedszkolaków w Wapnicy gościliśmy przedstawicieli Straży Miejskiej z Międzyzdrojów. Spotkanie odbyło się w ramach innowacji pedagogicznej pt.: „Wokół zawodów naszych rodziców”.

Więcej »

IV Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny i Festiwal Choinki!!

Międzyzdroje zaprasza już w najbliższą niedzielę, 16 grudnia br., na IV edycję jarmarku świątecznego,  który organizuje wspólnie z Nadleśnictwem Międzyzdroje oraz Międzynarodowym Domem Kultury.Więcej »

Olga Buława pochodząca ze Świnoujścia została Miss Polski 2018!

Skończyła prawo, jest od blisko pięciu lat stewardessą krajowych linii lotniczych, bo jak mówi, kocha podróże. Pochodzi ze Świnoujścia. Mowa o nowej Miss Polski 2018, którą jest od wczoraj (niedziela 9.12.2018 r.) piękna 27 – letnia Olga Buława! Wcześniej była drugą wicemiss Ziemi Zachodniopomorskiej.Więcej »

UKS Chrobry na mitingu w Neubrandenburgu

W minioną niedzielę zawodniczki i zawodnicy UKS „Chrobry” Międzyzdroje wystartowali w mitingu Schullersportfest U14 w niemieckim Nuebrandenburgu. Był to udany start dla naszych lekkoatletów, którzy wielokrotnie poprawiali swoje rekordy życiowe.Więcej »

TERMOMODERNIZACJA SP2 W WAPNICY ZAKOŃCZONA!

W dniu Św. Mikołaja, 6 grudnia br. nastąpił oficjalny odbiór inwestycji miejskiej, pn. „Termomodernizacja obiektów szkolnych na terenie Gminy Międzyzdroje”.

Więcej »

WSPOMINAMY RAZEM

30 listopada br. mieszkańcy sołectw gminy Międzyzdroje zostali zaproszeni na uroczyste podsumowanie projektu „ WSPOMINAMY RAZEM”.Więcej »

Mikołajki Lekkoatletyczne z UKS Chrobry Międzyzdroje

Najmłodsi lekkoatleci rywalizowali w niedzielę w Mikołajkach Lekkoatletycznych, które zostały zorganizowane przez UKS Chrobry Międzyzdroje w ramach programu Lekkoatletyka dla Każdego.Więcej »

Konferencja o programach transnarodowych i międzyregionalnym w Szczecinie z udziałem gmin nadmorskich powiatu kamieńskiego

Gminy nadmorskie – Dziwnów, Wolin, Kamień Pomorski i Międzyzdroje oraz Szczeciński Obszar Metropolitalny znajdą się w programie międzynarodowych projektów współfinansowanych ze środków europejskich przygotowujących transportowe rozwiązania.Więcej »

IV Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny i Festiwal Choinki

16 grudnia 2018 r.  w godzinach od 12:00 do 16:00 odbędzie się w Amfiteatrze na Promenadzie IV Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny i Festiwal Choinki.Więcej »