reklamuj-sie-2

Międzyzdroje

DZIEŃ DAWCY SZPIKU

16.08.2019 w Międzyzdrojach Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” zorganizowało Dzień Dawcy Szpiku, podczas którego była możliwość zarejestrowania się w ogólnopolskiej bazie potencjalnych dawców szpiku. Ponad 20 osób skorzystało z tej możliwości. Dziękujemy za te ważne decyzje, które mogą uratować komuś życie!Więcej »

NOWY SPRZĘT DLA ZOŚ

Urząd Miejski w Międzyzdrojach ogłosił w tym miesiącu przetarg na dostawę nowej przegubowej zamiatarki, samochodu ciężarowego – hakowca, samochodu ciężarowego – ciągnika.Więcej »

Międzyzdroje stolicą kitesurfingu

Od 23 do 25 sierpnia Międzyzdroje kolejny raz zmienią się w stolicę kitesurfingu pełną kolorowych latawców oraz widowiskowych trików wykonywanych przez zawodników z całej Polski! Więcej »

Finał Kina Niepodległej. Najważniejsze filmy stulecia w Międzyzdrojach

Bożena Dykiel, Zbigniew Buczkowski Janusz Kondratiuk i Łukasz Maciejewski już w najbliższą sobotę będą gośćmi finałowego pokazu arcydzieł polskiej kinematografii z cyklu „Kino Niepodległej. Najważniejsze filmy stulecia” w Międzyzdrojach. Organizatorem wydarzenia jest Polski Instytut Sztuki Filmowej. Wstęp wolny!Więcej »

Wakacje w Międzyzdrojach od 19 do 25 sierpnia 2019r.  

19  – 23 sierpnia ( poniedziałek – piątek )

  • Wystawa fotograficzna pn. „Międzyzdroje na archiwalnych kliszach Andrzeja Ryfczyńskiego 1967 – 2019”
  • Międzynarodowy Dom Kultury, wstęp wolny
  • Wystawa pt.” Sztuka natury w fotografiach Krzysztofa Chomicza”
  • 09:00 – 17:00, Muzeum Przyrodnicze Wolińskiego Parku Narodowego,
  • bilet wstępu w ramach zakupu biletu wstępu do muzeum

Więcej »

Obóz sportowy Akademii Lekkoatletycznej

W dniach 10-18 sierpnia 2019 r. 15-osobowa grupa zawodniczek i zawodników Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje uczestniczyła w obozie lekkoatletycznym w Szczecinku.Więcej »

17 sierpnia 2019 rok – święto sportu w Międzyzdrojach

Biegać, każdy może…

Pasja zaczyna się w momencie kiedy robisz coś nie dlatego, że musisz tylko dlatego, że chcesz.Więcej »

Niebo pełne niezwykłych latawców

 Woda, słońce, plaża, zabawa i deska z latawcem – z tym wszystkim kojarzy się kitesurfing. Właśnie tej dyscyplinie poświęcony będzie „Summer Kite Festival”, który odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku w Międzyzdrojach. Wydarzenie wspiera Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.  Więcej »

Podsumowanie III Gali Babilon MMA 9

16 sierpnia br. już po raz trzeci w Międzyzdrojach odbyła się gala Babilon MMA. Widzowie mieli okazję oglądać siedem emocjonujących pojedynków, z czego cztery zakończyły się przed czasem. Piątkowe wydarzenie rozpoczęło się od walki kobiet. Olga Michalska i Eliza Kuczyńska zostały wywołane do oktagonu jako pierwsze. Pojedynek mógł się podobać zgromadzonym w amfiteatrze oraz przed telewizorami widzom. Walka zakończyła się w 3.40 minucie trzeciej rundy, a zwyciężczynią okazała się Olga Michalska, która duszeniem zza pleców zmusiła przeciwniczkę do odklepania.Więcej »

Biesiada liryczno-muzyczna „Pod słońcem Toskanii”

Zapraszamy na biesiadę liryczno-muzyczną „Pod słońcem Toskanii”, która odbędzie się 21 sierpnia 2019 r. (środa) o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach. (wstęp wolny)Więcej »