reklamuj-sie-2

Międzyzdroje

Jubileusz biblioteki w Międzyzdrojach

Serdecznie zapraszamy na Galę 70-lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jana Kochanowskiego w Międzyzdrojach, która odbędzie się 7 kwietnia 2018 (sobota) o godz. 17:00 w Międzynarodowym Domu Kultury.Więcej »

„Ścieżka obok drogi” – wspomnienie o Marszałku Józefie Piłsudskim

22 marca 2018 r. o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyła się prezentacja zaadaptowanych fragmentów książki pt. „Ścieżka obok drogi” o życiu Marszałka Józefa Piłsudskiego autorstwa poetki Kazimiery Iłłakowiczówny, w wykonaniu znakomitej aktorki Ewy Dałkowskiej z oprawą muzyczną Andrzeja Janaszka. Wydarzenie rozpoczyna miejskie obchody związane z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.Więcej »

ZNACZENIE GRODU W LUBINIE

Międzyzdroje-20 marca 2018 r. w Międzynarodowym Domu Kultury odbyło się cykliczne spotkanie z przewodnikami Klubu PTTK „ Na Wyspach” w ramach szkolenia przewodników na które kolejny raz zaproszono profesora Mariana Rębkowskiego z Uniwersytetu Szczecińskiego , który prowadził wykład nt.” Znaczenia Grodu w Lubinie”.

Więcej »

Wielkanoce opowieści, czyli przygody z wiejskiej zagrody

27 marca 2018 roku o godz. 16.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbędzie się spotkanie promujące książkę dla dzieci pt. „Wielkanoce opowieści, czyli przygody z wiejskiej zagrody”. Autorkami są Ania Piecyk i Jolanta Nyrkowska, które połączyła pasja.Więcej »

Mecz I Ligi kobiet w tenisie stołowym w Międzyzdrojach

Mecz I Ligi kobiet w tenisie stołowym w Międzyzdrojach-25.03.2018 r. godzina 15.00

Rodzinne warsztaty wielkanocne w Międzyzdrojach i Wapnicy

19 marca 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach i 20 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy odbyły się „Rodzinne warsztaty wielkanocne”.Więcej »

Mistrzostwa Polski Północnej Shinkyokushin PFKK

W dniu 17 marca 2018 r. w Kościerzynie odbyły się „Mistrzostwa Polski Północnej Shinkyokushinkai Polskiej Federacji Kyokushin Karate”.Więcej »

Lekkoatletki „Chrobrego” na podium

Udanie zakończyły się Przełajowe Mistrzostwa Województwa „Lekkoatletyka dla Każdego” dla zawodniczek UKS Chrobry Międzyzdroje. Mistrzostwa, które odbyły się w sobotę, 17 marca 2018 r. w Policach były znakomitą szansą na sprawdzenie formy. Natalia Lewandowska zdobyła brązowy medal w biegu na 800m w kategorii rocznika 2005. Natomiast jej starsza koleżanka Ania Rejchert zdobyła srebrny medal w biegu na 800m w kategorii rocznika 2004. Hanna Szymańska zajęła 4. miejsce w biegu na 800m w kategorii rocznika 2006. Więcej »

W piątek i sobotę wolontariusze dołączyli do wielkanocnej zbiórki żywności

Po raz drugi  Fundacja Motywacja i Działanie dołączyła do regionalnej zbiórki żywności w sklepach Lidl. Tym razem okazją są zbliżające się święta Wielkanocne. Więcej »