reklamuj-sie-2

Międzyzdroje

Festyn Rodzinny już w sobotę w Wapnicy

III Święto Pieczonego Ziemniaka odbędzie się już w sobotę, 23.09.2017r. od godz. 13.00 na terenach zielonych przy Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy.Więcej »

Rodzinne Warsztaty Plastyczne w bibliotece w Międzyzdrojach

Rodzinne Warsztaty Plastyczne w bibliotece w Międzyzdrojach – 28 września 2017 r.

Sukcesy po wakacjach UKS Gimsport Międzyzdroje

W dniach 16-17.09.2017 w Stargardzie odbyły się trzecie Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Szkół podstawowych i gimnazjalnych w zapasach.W zawodach udział wzięło łącznie 330 zawodników z Polski oraz Ukrainy i Niemiec a wśród nich mimo wielu komplikacji i rzucanych kłód zawodnicy międzyzdrojskiego klubu UKS GIMSPORT.Więcej »

Anna Rejchert w Finale Nestle Cup

Zawodniczka UKS „Chrobry” Międzyzdroje oraz uczennica Szkoły Podstawowej w Dziwnowie, Anna Rejchert wystartowała w dniach 13-14 września w Finale Ogólnopolskim Nestle Cup w Warszawie. Zawody odbywają się w ramach Programu „Lekkoatletyka dla Każdego”, który objęty jest patronatem Ministerstwa Sportu i Turystki, a organizowany przez Polski Związek Lekkiej Atletyki. Więcej »

I Zawody z cyklu Międzyzdrojskich Czwartków Lekkoatletycznych

Za nami pierwsze zawody IV Edycji cyklu „Międzyzdrojskich Czwartków Lekkoatletycznych” oraz „Grand Prix Gimnazjum” pod patronatem Burmistrza Międzyzdrojów, które odbyły się 14 września 2017 r. na Stadionie Miejskim w Międzyzdrojach. Organizatorem zawodów jest Uczniowski Klub Sportowy „Chrobry” Międzyzdroje.Więcej »

XV Spotkanie Artystyczne Seniorów w Międzyzdrojach

XV Spotkanie Artystyczne Seniorów w Międzyzdrojach –  22 września 2017 r.

Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” oraz Szkoła Podstawowa nr 2 w Wapnicy zapraszają na Festyn Rodzinny – 23.09.2017

Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” oraz Szkoła Podstawowa nr 2 w Wapnicy zapraszają na Festyn Rodzinny – 23.09.2017

List intencyjny w ramach projektu „Last Mile” podpisany

 Nadmorski autobus turystyczny, systemowe parkingi połączone z wypożyczalniami rowerów, a nawet transport wodny. To tylko niektóre z pomysłów jak dowieźć mieszkańców i turystów na ich ostatnim etapie podróży nad morze. Tzw. „ostatnia mila”, nie musi bowiem być pokonywana w samochodzie. Marszałek Olgierd Geblewicz podpisał list intencyjny w ramach projektu „Last Mile”, by wraz z samorządami Dziwnowa, Międzyzdrojów, Kamienia Pomorskiego i Wolina opracować działania, które przybliżą nas do nowoczesnych rozwiązań transportowych.Więcej »

Bomba na dnie Bałtyku – Paweł Łepkowski

W dniu dzisiejszym w „UWAŻAM RZE” ukazał się artykuł który uważam za konieczny do przedrukowania i rozpowszechniania jego treści szczególnie tu na wybrzeżu. W gazecie Nowy Pomorzanin oraz na tym portalu pisaliśmy już nie jeden raz o zagrożeniu jakie drzemie w głębinach Bałtyku. Dziś ten temat powrócił. Czy władze Polski staną na wysokości zadania i zmierzą się z ta cykającą bomba ekologiczną która w każdej chwili może spowodować zakładkę Morza Bałtyckiego a w zasadzie i nas mieszkających nad jego brzegami, mieszkańców tego regionu? Zachęcam do lektury. Więcej »

IV Edycja Międzyzdrojskich Czwartków Lekkoatletycznych

Po raz czwarty Uczniowski Klub Sportowy Międzyzdroje zorganizuje cykl zawodów lekkoatletycznych pn. „Międzyzdrojskie Czwartki Lekkoatletyczne”. Cały cykl objęty jest honorowym patronatem Burmistrza Międzyzdrojów. Więcej »