reklamuj-sie-2

Międzyzdroje

10 lat Zespołu „Bryza”

Międzynarodowy Dom Kultury zaprasza dnia 18 listopada 2017 r. (sobota),  o godz. 17:00 na urodziny Zespołu Bryza.Więcej »

Zwycięstwo „Chrobrego” w I Lidze Kobiet

Zawodniczki UKS Chrobry Międzyzdroje rozegrały w dniu 11 listopada szóstą kolejkę w ramach I Ligi Kobiet tenisa stołowego. Więcej »

Jesienny Wieczór Poezji

Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach oraz Dyskusyjny Klub Książki w Międzyzdrojach zapraszają na „Jesienny Wieczór Poezji” oraz finisaż wystawy zdjęć Rafała Naumuka, który odbędzie się w 23 listopada 2017 r. o godz. 18.00 w MBP.Więcej »

„Książka powinna wywoływać u czytelnika obrażenia” – czyli spotkanie z Agnieszką Lingas-Łoniewską

13 listopada 2017 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie z Agnieszką Lingas-Łoniewską, wrocławską pisarką. Autorka, która ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Wrocławskim, przyznała, że od zawsze marzyła o pisaniu, a chęć tworzenia tkwiła w niej od lat.Więcej »

Dzień Niepodległości w Międzyzdrojach

Tradycyjnie, jak co roku w dniu 11 listopada od godz. 11:00 międzyzdrojanie świętowali Narodowe Święto Niepodległości. Na placu Stefana Kardynała Wyszyńskiego zgromadzili się przedstawiciele instytucji, organizacji, związków, stowarzyszeń, władz samorządowych, partii politycznych, placówek oświaty i kultury, spółek, firm, zakładów, mieszkańcy Międzyzdrojów oraz turyści, by uczcić 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Wszyscy obecni przy dźwiękach pieśni patriotycznych, otrzymali biało-czerwone chorągiewki oraz przygotowane przez uczniów szkół kotyliony. Uroczystości pod pomnikiem Marynarza  poprowadził Andrzej Mleczko, o wartę honorową zadbał kmdr. por. Roman Jadanowski wraz z żołnierzami  8 Dywizjonu Przeciwlotniczego z Dziwnowa oraz harcerze X Szczepu „Gniazdo” Związku Harcerstwa Polskiego w Międzyzdrojach. Uroczystość rozpoczęto od odśpiewania hymnu narodowego. Przy pomniku zaprezentowały się poczty sztandarowe, a 69 delegacji, od najmłodszych przedszkolaków po weteranów wojskowych, złożyło kwiaty przy pomniku Marynarza.Więcej »

Pewna sobotnia wygrana tenisistek z międzyzdrojskiego „Chrobrego” z zespołem z Łomży

Po spadku w poprzednim sezonie z ekstraklasy po jednorocznym pobycie w elicie, tenisistki stołowe UKS „Chrobry” z trenerem Jackiem Wandachowiczem, jak przystało na dobry zespół, świetnie sobie radzą w obecnym sezonie występując w I lidze.Więcej »

Fundacja Motywacja i Działanie wyróżniona przez Marszałka Województwa

To kolejna nagroda dla Fundacji o randze wojewódzkiej. Tym razem została przyznana za produkt EVKA Vegebar, wyróżnienie wręczył marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.
Więcej »

„Kobieta nieperfekcyjna”, czyli spotkanie z Elżbietą Romanowską w Międzyzdrojach

9 listopada 2017 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyło się spotkanie z Elżbietą Romanowską, aktorką telewizyjną i teatralną.Więcej »

Jesienne nadmorskie spacery, to w pełni zdrowie, pełne odstresowanie i niesamowity relaks

Niezbyt udane lato – przyznacie Państwo, jest już tylko dalekim wspomnieniem liczonym w setkach tysięcy zdjęć i nostalgią tych jako tako ciepłych i słonecznych letnich dni. Teraz, kiedy mamy blisko połowę listopada, ludzie z wolna szykują się do zimy. Więcej »

Zespół L.U.Z. Blues zagrał koncert w hołdzie muzykom którzy odeszli

03.11.2017 Zespół L.U.Z. Blues zagrał w Międzynarodowym Domu Kultury koncert w hołdzie muzykom, którzy odeszli.
Więcej »