Zapisz się na III Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego i wygraj cenne nagrody – bo naprawdę warto!

Drodzy biegacze, 4 sierpnia coraz bliżej.

Organizatorzy czynią wszystko, by uczestnikom zbliżającego się III Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego, stworzyć jak najlepsze warunki do biegania, jak i pobytu w naszym mieście. Start i meta zawodów na 5 km i 10 km zlokalizowane są na ulicy Bałtyckiej przy zabytkowym Ratuszu w Kamieniu Pomorskim.

Co na Was czeka?

Zacznijmy od niespodzianek, bo takich mamy kilka niespodzianek.

W miasteczku biegowym dla najmłodszych przygotowana zostanie strefa dziecięca, w której znajdą się atrakcje typu malowanie twarzy, gigantyczne banki mydlane, modelowane kolorowe baloniki.

Natomiast sami biegacze oraz mieszkańcy Kamienia Pomorskiego i okolicznych miejscowości, będą mogli wziąć udział w pobiciu Rekordu Polski w… jedzeniu arbuzów, który od 2017 roku należy do niewielkiej miejscowości Wydminy i wynosi 700 kg.

„Na tą okoliczność Stowarzyszenie Carving Team Poland oraz „Firma Carving – Gniech Sylwia Kruszyńska przygotują aż 800 kg arbuzów, które – dla pobicia dotychczasowego rekordu, będą musiały zostać skonsumowane przez uczestników imprezy w przeciągu zaledwie jednej godziny.” – mówi Marek Szymański, Prezes Klubu Biegacza Kamień Pomorski, zarazem jeden z pomysłodawców biegu.

Po pokonaniu ciekawej i wymagającej, ale jakże malowniczej trasy biegu na zawodników będzie czekać upragniona META. Tam Włodarze Kamienia Pomorskiego będą dekorować zawodników pamiątkowymi odlanymi medalami, na których znajdzie się Brama Wolińska w Kamieniu Pomorskim oraz budynek obecnej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w  tym mieście.

Po regeneracyjnym posiłku i nawodnieniu biegaczy na mecie, wszystkich zaprosimy na dekorację zawodników, która rozpocznie się w amfiteatrze około godziny 17:45.

Ponadto, przygotowaliśmy jeszcze kilka niespodzianek, a w szczególności losowanie atrakcyjnych nagród rzeczowych, których pula aktualnie przekracza kwotę 11.287 złotych!

W tym roku każdy zawodnik, który ukończy bieg będzie mógł wygrać:

  • voucher pobytowy dla dwóch osób na 2 dni w Kompleksie Marena Wellness & SPA w Międzywodziu,
  • rower Monteria Shottas 0.2,
  • rower Monteria MRX,
  • Laptop Lenovo V310-15ISK (80SY03RAPB),
  • tablet Samsung Galaxy Tab A T280,
  • zegarek sportowy Multisport Runners 3 Tom Tom,
  • zegarek sportowy Polar M400 z nadajnikiem na klatkę piersiową Polar H7,

I to jeszcze nie koniec! Dlatego też m. in. warto się pośpieszyć z zapisami, gdyż zapisy w formie internetowej zostaną zamknięte dokładnie 30 lipca br. o północy.

Obecnie wpisowe na dystans 5 km wynosi 45 złotych i obowiązuje do 30 lipca br. Natomiast wpisowe na dystans 10 km wynosi 50 złotych i obowiązuje podobnie, do 30 lipca br.

Zapisy w biurze zawodów tylko i wyłącznie w sobotę 4 sierpnia br. w godzinach otwarcia biura zawodów, a wówczas wpisowe na oba dystanse wyniosą 70 złotych.

Wszystkie szczegóły dotyczące regulaminu i wiele innych ciekawych informacji można znaleźć na stronie www.biegkamien.pl oraz na stronie fanpage’u „Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego”. Zachęcamy do zapisów www.sport-time.com.pl

Dodajmy, iż jednym z patronów medialnych są nasze: Dwutygodnik „Nowy Pomorzanin” i portal Echo Kamienia.pl

Serdecznie zapraszamy na „III Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego” !!!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *