25-09-2015 » Inne, Kamień Pomorski, Sport

Zagraj z drużyną Pogoni Szczecin w najnowszą grę „FIFA 16”

Już we wtorek 29 września na terenie centrum handlowego Atrium Molo odbędzie się prawdziwe piłkarskie święto. Z okazji premiery najnowszej edycji gry „FIFA 16” miłośnicy piłki nożnej będą mogli spotkać się z drużyną Pogoni Szczecin i wspólnie z piłkarzami rywalizować o tytuł najlepszego wirtualnego gracza.

Akcja „Piłkarskie wyzwanie” odbędzie się w godz. 16.00 – 20.00 w centrum handlowym Atrium Molo przy ul. Mieszka I 73 w Szczecinie. Z okazji premiery nowej edycji gry „FIFA 16”
na miłośników piłki nożnej i gier na konsole Xbox czeka wiele atrakcji.

– Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w grze na konsolach Xbox One w najnowszą edycję gry „FIFA 16” z nowym polskim komentarzem D. Szpakowskiego i J. Laskowskiego,
35 największymi ligami świata wraz z polską Ekstraklasą oraz reprezentacją narodową. Dla tych, którzy wolą strzelać gole do prawdziwej siatki, przygotowana zostanie specjalna bramka, gdzie każdy strzelec będzie mógł przetestować swoje umiejętności – mówi Agnieszka Wasyłenko, Dyrektor Centrum Handlowego Atrium Molo.

Obok wirtualnych rozgrywek z piłkarzami Pogoni Szczecin, na uczestników „Piłkarskiego wyzwania” czekają także liczne atrakcje i konkursy, w których do zdobycia będzie m.in.: konsola Xbox One oraz premierowe gry „FIFA 16”. Dla fanów nie zabraknie także okazji, aby odebrać autograf oraz zrobić sobie zdjęcie ze znanymi i uwielbianymi przez Szczecinian piłkarzami Pogoni.

Atrium Molo

Atrium Molo to popularne i lubiane centrum handlowe, oferujące szeroką gamę znanych i popularnych marek oraz liczne punkty usługowe i gastronomiczne. Atrium Molo wyróżnia nowoczesna forma architektoniczna z jasnym i przestronnym pasażem oraz zadbaną zielenią. Wśród głównych najemców Atrium Molo znajdują się m.in.: sklep z elektroniką Media Markt, hipermarket Carrefour, restauracja Burger King oraz Toys”R”Us, a w branży modowej salony takich marek jak: TK Maxx, H&M, Reserved, New Yorker i CCC.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *