Wystartował plebiscyt na Sportowca roku 2018

28 listopada etapem powiatowym rozpoczęła się kolejna edycja Plebiscytu Sportowiec Roku na Pomorzu Zachodnim.

Jednym z kandydatów pochodzących z naszego regionu jest zawodnik Klubu Biegacza Kamień Pomorski – Arkadiusz Borysiuk, który reprezentuje miasto i gminę Kamień Pomorski, startujący wt tym roku w przeróżnych imprezach biegowych w wielu miejscach kraju oraz za granicą. Mimo obowiązków służbowych i rodzinnych, bierze udział w wielu imprezach i co istotne, odnosi liczne sukcesy potwierdzone zdobytymi medalami i pucharami.

W tym roku między innymi zajął szóste miejsce Open w Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego na dystansie 10 km, a także 10 miejsce w kategorii Open podczas półmaratonu Nocna Ściema w Koszalinie ze świetnym czasem, 1:20 h. Dodajmy, iż w tym kończącym się roku osiągnął całkiem sporo innych istotnych nie tylko dla siebie wyników.

Arek ma bardzo ambitne plany biegowe na przyszły rok i dodaje, że chciałby aby 2019 rok był dla niego jako biegacza, rokiem zupełnie wyjątkowym.

Zatem wspierajmy Arkadiusza w jego biegowej pasji i zachęcamy do oddawanie na niego głosów w Plebiscycie Sportowca roku z powiatu i Gminy Kamień Pomorski.

Na jego kandydaturę można głosować poprzez stronę https://gs24.pl/sportowiec-roku-wybieramy-najpopularniejszych-juniorow-sportowcow-trenerow-i-druzyny/ar/1363179,

klikając zakładkę Sportowiec roku – mężczyźni

Następnie wybierając Arka z listy powiat kamieński i sportowca oraz za pomocą SMS.

W przypadku głosowania za pomocą SMS, dokonuje się poprzez przesłanie SMS na numer 72355 w treści wpisując prefiks.numer kandydata, np. ABC.1

Plebiscyt jest prowadzony w dwóch etapach. Pierwszy, który jest powiatowym etapem Plebiscytu, trwa od dnia 28.11. do dnia 21.12.2018 r., do północy.

Zwycięzcy w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu, awansują do regionalnego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym powiatowym etapie głosowania.

START głosowania w drugim etapie regionalnym w piątek, 28 grudnia.

A ZAKOŃCZENIE głosowania w ramach plebiscytu w etapie regionalnym nastąpi w poniedziałek, 7 stycznia 2019 r. o godz. 23:00.

Nagrody dla zwycięzców zostaną wręczone podczas uroczystej gali Sportowca Roku.

Więcej informacji na: https://gs24.pl/sportowiec-roku-wybieramy-najpopularniejszych-juniorow-sportowcow-trenerow-i-druzyny/ar/13631790

Zatem zachęcamy do głosowania.

Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *