WYBIEGALI WSPARCIE DLA ANTOSI W III BIEGU TRZECH MOSTÓW

III Charytatywny Bieg Trzech Mostów w Kamieniu Pomorskim przyciągnął do naszego miasta blisko 190 zawodniczek i zawodników z całej Polski. Wszyscy wsparli główny cel biegu – pomoc w rehabilitacji i leczeniu małej Antosi Małysza. W sumie organizatorowi biegu, którym było Stowarzyszenie „Sercem dla regionu” Ariela Juszczaka, udało się zebrać 3.800 zł!

Ciekawa, wymagająca trasa, sprawiła, że mimo zmęczenia, uczestnicy biegu pokonali metę z uśmiechem, każdy z nich otrzymał okolicznościowy medal, na którym zostały umieszczone kamieńskie organy. Do Kamienia Pomorskiego zjechali się zawodnicy z całej Polski. W ramach biegu zorganizowano również II Regionalne Mistrzostwa Służb Mundurowych w biegu na 10 km. Przed biegiem odbyła się uroczystość wręczenia symbolicznego czeku dla rodziców Antosi, który podpisali organizatorzy i przedstawiciele biegaczy.

Patronat honorowy nad Bieg Trzech Mostów objął Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Jarosław Rzepa, zaś nad Regionalnymi Mistrzostwami Służb Mundurowych Wojewoda Zachodniopomorski Krzysztof Kozłowski.

Swoje wsparcie finansowe udzielili lokalni przedsiębiorcy i samorząd wojewódzki. Serdecznie dziękujemy:

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Pani Iwona Wojciechowska – Firma „SENIOR-SERWIS24”

Pani Anna Przybycień – Firma „ANTER” z Kamienia Pomorskiego

Pani Sylwia Borczyk – „BEAUTY STUDIO” Salon kosmetyczny z Dziwnowa

Pan Jack Jarczak – Firma EKOSTAR z Kamienia Pomorskiego

Pan Jacek Simankowicz – „PISTACCHIO Ice & Coffe” z Kamienia Pomorskiego

Państwo Elżbieta i Janusz Dowgiałło – Firma „TAURUS” z Kamienia Pomorskiego

Pan Sebastian Mamzer – Radny Rady Powiatu

W kategorii OPEN KOBIET zwyciężyła Katarzyna Szymańska ze Szczecina, druga była Joanna Paczyńska z Wysokiej Kamieńskiej a trzecia Małgorzata Zaborowska z Gryfic. Wśród mężczyzn wygrał reprezentant Słupska Marcin Czerniewski, tuż przed Grzegorzem Szymurą z Leszczyny i Michałem Sieczkowskim ze Szczecina.

Wśród mundurowych w kategorii kobiet wygrała Małgorzata Zaborowska, przed Natalią Gmińską z Samlina i Kasią Jędruch ze Szczecina. Najlepszym mundurowym został Marcin Czerniewski przez Arturem Bobrowiczem i Przemysławem Barańskim.

Najlepszymi kobietami w gminie Kamień Pomorski zostały: Dorota Kowalska (I miejsce), Małgorzata Sych (II miejsce) i Karolina Zusel (III miejsce). Wśród mężczyzn wygrał Waldemar Brząkała, przed Arkadiuszem Rapcią i Zdzisław Kowalski.

Powiat kamieński to w kategorii kobiet wygrana Joanna Paczyńska, przed Natalią Gmińską i Dorotą Kowalską. Zaś kategorię mężczyzn wygrał Przemysław Troszczyński z Łukęcina, a tuż za nim byli Paweł Witczak z Golczewa i Bartek Musiał z Wysokiej Kamieńskiej.