Wielkimi krokami zbliża się „IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego”. Start już w najbliższą sobotę!

Bieganie oraz Nordic Walking to najpopularniejsze dyscypliny sportowe w naszym kraju. W Polsce co roku organizuje się setki imprez, gdzie miłośnicy biegania oraz nordic walkingu mogą nie tylko sprawdzić możliwości swojego organizmu, ale powalczyć o cenne nagrody.

Jedną z nich jest „IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego”, który odbędzie się w najbliższą sobotę 3 sierpnia br. Co roku staramy się, żeby nasza impreza była lepsza. Dlatego w tym roku przygotowaliśmy mnóstwo nagród, które rozlosujemy wśród zawodników oraz dodatkowe atrakcje dla zawodników oraz kibiców.

Co czeka na uczestników …. a więc w miasteczku biegowym dla najmłodszych przygotowana zostanie strefa dziecięca, w której znajdą się atrakcje typu malowanie twarzy, gigantyczne bańki mydlane, modelowane kolorowe baloniki, przejażdżki konne, dmuchańce czy pokaz psów.

W trakcie całej imprezy będzie odbywał się pokaz Carvingu przeprowadzony przez Grzegorza Gniecha, Mistrza Polski oraz Mistrza Świata w Carvingu.

Każdy uczestnik będzie mógł się posilić, bowiem zostanie przygotowane specjalne stoisko, w którym znajdą się liczne atrakcje tj. domowe ciasta, kawa, herbata, zabawa fantowa, mini kawiarenka z pysznymi goframi, a wszystko po to abyśmy razem mogli wesprzeć Antoninę Małysza z Kamienia Pomorskiego.

Finałem imprezy będzie bicie Rekordu Polski w jedzeniu arbuza, który od 2018 roku należy do Naszego Miasta i wynosi 800 kg. Czy uda się pobić zeszłoroczny rekord ?. O tym przekonamy się w najbliższą sobotę.

Dodatkowo organizatorzy przygotowali konkurs z nagrodami na najszybciej zjedzonego arbuza, a także licytację, które zasilą puszkę naszej Antoniny. Będziecie mogli wylicytować między innymi: wino, breloczki drewniane, zestawy kosmetyków, koszulkę Polski z Olimpiady RIO ze specjalną dedykacją od Mistrzyni Ewy Durskiej i wiele innych ciekawych rzeczy.

Nasza impreza nie odbyła by się gdyby nie pomoc oraz wsparcie finansowe wielu instytucji oraz firm. Dotychczas wsparli nas: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego; Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim; Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim; Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim; pan Sebastian Mamzer, Przewodniczący Rady Powiatu w Kamieniu Pomorskim; Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Kamieniu Pomorskim; Pomorska Giełda Nieruchomości w Kamieniu Pomorskim; Zarządzanie Nieruchomościami Danuta Omelańska z Kamienia Pomorskiego; smAktywni.pl Catering Dietetyczny; Firma Handlowo – Usługowa „CATRINA” z Ruska; Palarnia Etno Cafe z Wrocławia; Willa Rubin z Dziwnówka; Państwo Gajlun z Golczewa; Happy Dog Team; Stowarzyszenie Trzy Rybki; Przewozy Autokarowe Jarosław Ciesielski z Kamienia Pomorskiego; Euroimpex S.A. z Wrocławia; Ciastkarnia-Piekarnia Żelek z Kamienia Pomorskiego; Firma Efekt Hurt Detal Rafał Ujazda z Kamienia Pomorskiego; Wesoła Ekipa Animatorów; Coctail – Show Rafał Wraga z Leśnej; Agencja Barmanów ze Strażowa; Anna Dubrawska Biuro Kredytowe; Carving – Gniech Sylwia Kruszyńska; Stowarzyszenie Carving Team Poland, Zakład Rehabilitacyjno – Leczniczy „Sandra” Jacek Koszela z Kamienia Pomorskiego, Magiczny Balonik z Goleniowa, Hurtownia Kosmetyków Imperia z Goleniowa, Raf Art Hairduo z Goleniowa, Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło w Kamieniu Pomorskim oraz Firma Sport – Time z Gryfic.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w „IV Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego”.

Za info Organizatora Miwa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *