W sobotę turniej piłkarskiego darta!

UKS „FUNBOX Kamień Pomorski” zaprasza na turniej piłkarskiego darta, który odbędzie się w sobotę 20 lipca na boisku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamieniu Pomorskim. Godzina 15:00 – 15:30 zapisy drużyn. A o godzinie 16:00 nastąpi start turnieju.

Projekt jest współfinansowany ze środków programu „Społecznik na lata 2019 – 2021 – Program Marszałkowski”.

Gra w rzutki połączona z piłką nożną? Jak najbardziej! Foot darts to świetna zabawa dla miłośników futbolu i rzutek – przeniesienie lokalowej, „barowej” rozrywki na zewnątrz i zestawienie jej z aktywnością fizyczną okazało się fantastycznym sposobem na ciekawe spędzenie wolnego czasu. Wyobraź sobie gigantyczną tarczę dart ustawioną na boisku. Podobnie jak w klasycznym darcie musisz wcelować w sam jej środek, ale… piłką i nie za pomocą rzutu, lecz kopnięciem. Brzmi ciekawie, prawda?

Zasady zabawy są bardzo proste – gracze (dwie osoby z każdej drużyny), stojąc w odległości kilku lub kilkunastu metrów od olbrzymich rozmiarów tarczy, mają za zadanie uzyskać jak największą ilość punktów w 5 strzałach. Wygrywa ta drużyna, która zdobędzie więcej punktów od przeciwników. Turniej odbędzie się systemem pucharowym. To świetna zabawa dla każdego fana piłki nożnej!

Zapraszamy! UKS „FUNBOX Kamień Pomorski”

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *