W dziecięcym świecie – Aleksander A. Lalak…

W tym odcinku naszego cyklu przedstawiamy Aleksandra Artura Lalak, który mieszka w Kamieniu Pomorskim. Jest też jednym z najmłodszych „bohaterów” naszego cyklu, bowiem urodził się 11 października tego roku, i ma…, no właśnie, raptem nieco ponad półtora miesiąca życia.

A kiedy się urodził ważył aż 4.100 g i miał długość 57 centymetrów. Całkiem sporo jak na noworodka.

Jest synem szczęśliwych państwa Artura i Kamili. Aleksander ma, oczywiście starszych, dwóch braci. Dziewięcioletniego Jakuba oraz czterolatka, Kacpra. Co ciekawe, obaj w przeszłości uczestniczy w naszej zabawie zwanej „W dziecięcym świecie” o czym przypomniał pan Artur, który dodał, że Gazeta „Pomorzanin” w której byli, leżą sobie na pamiątkę na domowym regale. Choćby po to, by się pochwalić rodzinie czy znajomym.

Jak oceniają rodzice Olka, jest on nader spokojnym synkiem, daje pospać w nocy, ma ogromny apetyt i co istotne, rośnie w zdrowiu niczym na drożdżach.

Przy tym ciekawie spoziera na otoczenie i oczywiście na nowy, zupełnie dla niego nowy świat. Poza tym poznaje już w dużym stopniu najbliższych.

A kiedy zaczyna się karmienie, to jak mówi jego sympatyczna mama, ssie na umór matczyne mleko. Zresztą, najzdrowsze mleko na świecie.

Miwa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *