Powiatowy Urząd Pracy nie obcy dzieciom i uczniom z OREW i SPdP

W ostatni piątek 22 marca br., ramach poznawania różnych zakładów pracy uczniowie Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego (OREW) oraz Niepublicznej Szkoły Przysposabiającej do Pracy (SPdP) działających przy kamieńskim Kole PSONI, udali się do Powiatowego Urzędu Pracy (PUP).

Wszystkich bardzo ciepło powitała dyrektor Urzędu, pani Anna Kowalska, która po krótkim wprowadzeniu oddała głos pani archiwistce, Justynie Cieszyńskiej, która w bardzo przystępny i interesujący sposób przekazała przysłuchującym się z uwagą, wiele informacji na temat pracy pracujących w Urzędzie.

Dzieci zadawały pytania, na które uzyskiwały wyczerpujące odpowiedzi. Rozmowa z panią Justyną przebiegła w miłej i bardzo sympatycznej atmosferze.

Uczniowie mieli sposobność zwiedzenia większości biur znajdujących się w Urzędzie, jak również poznali osoby w nim pracujące oraz dowiedzieli się, co niezwykle istotne, jakie sprawy można w tym urzędzie załatwić.

Na zakończenie wizyty uczniowie wręczyli pani dyrektor podziękowania oraz bukiet kwiatów własnoręcznie wykonanych przez uczniów w ramach swoich codziennych zajęć.

Info. wł./Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *