Policyjna akcja „Bezpieczny Senior” dotarła do Kamienia Pomorskiego

W ramach programu prowadzonej przez zachodniopomorską policję pod nazwą „Bezpieczny Senior”, ten trafi ostatnio do kamieńskich emerytów i rencistów. W miniony poniedziałek, w ramach hasła „Nigdy nie jest za p[późno, aby nauczyć się czegoś nowego”, policjantka, która jest równocześnie rzecznikiem prasowym komendanta Policji w Kamieniu Pomorskim, spotkała się z nimi, by opowiedzieć o różnych zagrożeniach czy bronieniem się przed wszelkimi aktami niepraworządności.

Emeryci i renciści dowiedzieli się wielu kwestii związanych z bezpieczeństwem, a już na pewno, jak mają się zachowywać w razie zagrożenia, w tym zagrożenia życia swego i innych osób.

Blisko godzinna prelekcja spotkała się z uznaniem słuchających, którzy żywo uczestniczyli w tym spotkaniu, by na jej koniec zadawać nurtujące ich pytania, na które prelegentka szeroko i konkretnie odpowiadała, posługując się przy tym licznymi przykładami. Przykładami wziętymi po prostu z życia. Dobra akcja, akcja która na pewno w pewnym sensie dopomoże także emerytom i rencistom zachowywać się w przyszłości na tyle umiejętnie, by unikać wszelkich zagrożeń dla siebie i swoich najbliższych.

Miwa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *