Pisarka Dorota Schrammek zagości w Kamieniu Pomorskim

Pisarka Dorota Schrammek zagości w Kamieniu Pomorskim – „W życiu nie warto niczego odwlekać (…). Jeżeli można, należy wszystko robić od razu…” (cytat z jednej z jej książek)

Mieszkająca od pewnego czasu w nadmorskim Pobierowie pisarka młodego pokolenia, Dorota Schrammek, już wkrótce odwiedzi Kamień Pomorski.

Dzięki staraniom kamieńskiej księgarni „Kaspio” i jej właścicielce, a także przy współudziale Powiatowej i Miejskiej Biblioteki, ta znana, będąca na topie pisarka, pojawi się w tym mieście już w następną środę, 20 kwietnia, w sali Powiatowej i Miejskiej Biblioteki przy ul. Wolińskiej. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Pisarka jest autorką trzech poczytnych książek zatytułowanych: „Horyzonty uczuć” (dwa tomy), „Na brzegu życia” (dwa tomy) oraz „Stojąc pod tęczą”.

Już teraz warto zarezerwować sobie odrobinę popołudniowego środowego czasu, by się z nią spotkać, by jej posłuchać, wymienić się poglądami… Bo naprawdę warto, ponieważ jest to interesująca i nietuzinkowa osobowość, która jest na co dzień otwarta, życzliwa, tryskająca życiem i z uwagą słuchająca innych. Dzięki temu powstały trzy interesujące publikacje, o których nadmieniłem wyżej, a które to pozycje zapewne podczas spotkania będzie można nabyć. Oczywiście z imiennym autografem autorki.

Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *