W niedzielę trzecia kolejka KALF – u. Oj będzie się działo…

19 listopada ruszyła XIX edycja KALF – u, czyli futsalowej piłki nożnej, która niezmiennie odbywa się w kamieńskiej hali widowiskowo – sportowej. W najbliższą niedzielę odbędzie się trzecia kolejka, a mecze rozpoczną się o godzinie 12:00.

Prowadzą z kompletem punktów, chomiński „Bosman” oraz „Repro Service Pol” Kamień Pomorski, obrońca tytułu.

Na początek w samo południe wybiegną futsalowcy KS „Zryw” Zamoście i „Dynamitu” Benice. O 12:40 zagrają „Agropomoc” Sulikowo i „Oldboje Gryfa”. Po nich o godzinie 13:20 spotkają się zespoły „Mediciny” Kamień Pomorski oraz „Vocatusa” Golczewo. Z kolei o godzinie 14:00 na parkiet wybiegną zespoły, „Jack – Pol” Przybiernów i kamieńskiej „Contry”. O godzinie 14:40 zaplanowano spotkanie pomiędzy zespołami „DarKing” z Kamienia Pomorskiego i „Bosmana” Chomino. Pauzuje ekipa „Ekolu” Dziwnówek.

Na zakończenie kolejki zaplanowano mecz o godzinie 15:20, który zapewne przyciągnie sporo kibiców, bowiem naprzeciwko siebie staną dwie wydaje się silne kamieńskie ekipy, „Pankbudu” i „Repro Service Pol”.

Podobnie jak w pierwszych kolejkach, na pewno emocji nie zabraknie. I wydaje się, że z każdym spotkaniem tej niedzieli, i w następnych kolejkach, będą one rosły aż do zenitu. Zatem już dziś zapraszamy kibiców do obejrzenia tej niedzielnej kolejki.

Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *