Nasza książkowa recenzja (34)…

To cykl zatytułowany – „Nasza książkowa recenzja”, w którym przedstawiamy interesujące recenzje spisane przez szefową księgarni „KASPIO” w Kamieniu Pomorskim, która z księgarstwem jest związana od wielu lat.

Zapraszamy zatem do miłej lektury kolejnej poniżej przedstawionej książkowej recenzji…

Miwa

 

„Ania” – Grzegorz Kubicki i Maciej Drzewicki

Pierwsza, autoryzowana przez rodzinę biografia Anny Przybylskiej.
Łobuziara z urodą nastolatki i głosem Jana Himilsbacha, w zasadzie nie musiała niczego grać. Pojawiła się w polskim kinie znikąd i od razu stała się fenomenem: przed kamerą bardziej naturalna od szkolonych aktorek, utożsamiała „polski sen lat 90.” – była idealną dziewczyną z sąsiedztwa, która trafiła na okładki magazynów i do telewizji w szczytowych godzinach oglądalności. Ania Przybylska została „Królową Serc” w kraju, w którym ludzie sukcesu – zwłaszcza „piękni i młodzi” – nigdy nie mają łatwo.
Była sympatyczną Marylką ze Złotopolskich, ale też dziewczyną z rozkładówki „Playboya”. Raz mówiła, że nie ma pomysłu na życie poza aktorstwem, innym razem – że na pierwszym miejscu jest rodzina. Długo nie miała szczęścia w miłości, lecz ciągle była zakochana.
Spieszyła się momentami tak, jakby czuła, że to wszystko może zbyt długo nie potrwać. Jakby wiedziała, że szybko musi zawierać związek, zakładać rodzinę, urodzić dzieci, by zdążyć się jeszcze tym wszystkim nacieszyć – opowiadają w książce jej bliscy.

Księgarnia „KASPIO” w Kamieniu Pomorskim/Miwa

 

Jeden komentarz na temat: Nasza książkowa recenzja (34)…

  1. Miłka napisał(a):

    Bez sensu z wydawaniem takich książek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *