Nabór rocznika 2012/2011 do sekcji piłkarskiej Gryfa! Zapraszamy na pokazowy trening!

Zarząd Klubu Sportowego „Gryf” Kamień Pomorski wraz ze Szkółką Piłkarską Lecha Poznań ogłaszają zapisy do najmłodszej sekcji piłkarskiej kamieńskiego „Gryfa”!

Zapraszamy dzieci z rocznika 2012/2011 na pierwszy pokazowy trening dla najmłodszych, który odbędzie się w czwartek, 28 lipca 2016 roku o godz. 18.00 na stadionie miejskim w Kamieniu Pomorskim (boisko ze sztuczną nawierzchnią).

Naszą misją jest nauczenie dziecka gry w piłkę nożną, a nie wybranie tego, które już to potrafi. Przy naborze do najmłodszej sekcji piłkarskiej dzieci nie są selekcjonowane, każde dostaje szansę. Proponujemy treningi poprzez zabawę oraz edukację przez sport w formie gier rozwijających podstawowe umiejętności piłkarskie.

Naszym atutem jest idealnie dobrana kadra trenerska oraz bogata baza szkoleniowa i odpowiednio dobrany sprzęt sportowy. Naszymi trenerami są: Dawid Sandzewicz, Paweł Pawlaczyk oraz Ireneusz Benedyczak (trener bramkarzy).

Zapraszamy do największego klubu piłkarskiego w regionie z 70 – letnią tradycją sportową. Więcej informacji pod numerem telefonu: 506 081 243

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *