Młodzi Gryfiarze zagrają w kadrze Lecha Poznań!

30 marca 2016 roku na stadionie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu odbył się trening testowy chłopców z rocznika 2007. Jego zadaniem było wyłonienie najlepszych zawodników spośród wszystkich szkółek piłkarskich LPFA. Wyłoniona kadra piłkarska 2 kwietnia 2016 roku w Poznaniu weźmie udział w kwalifikacjach do Mistrzostw Polski.

W treningu kontrolnym udział wzięło 24. chłopców. Kamień Pomorski reprezentowali trzej młodzi Gryfiarze: Olek Woźniak, Błażej Sawuła i Hubert Bodek. Zawodnicy na co dzień trenują w sekcji żaków kamieńskiego „Gryfa” pod okiem trenera Dawida Sandzewicza. Treningi odbywają się na obiektach sportowych – głównie na boisku ze sztuczną nawierzchnią, w hali widowiskowo – sportowej oraz na orliku.

Do kadry „Lecha” Poznań powołanie otrzymali Olek Woźniak i Hubert Bodek. Następnego dnia z Poznania napłynęły kolejne dobre dla nas informacje. Do kadry „Lecha” Poznań rocznik 2006 powołanie bez treningu kontrolnego otrzymali kolejni nasi dwaj Gryfiarze: Fabian Bodek i Mateusz Wójcik.

Gratulacje dla młodych zawodników kamieńskiego „Gryfa”. Słowa uznania i podziękowania należą się trenerowi Dawidowi Sandzewiczowi oraz rodzicom naszych małych piłkarzy. Wszyscy trzymajmy mocno kciuki za naszych piłkarzy – już w  sobotę, 2 kwietnia o godz. 11.00 w Poznaniu młodzi Gryfiarze wezmą udział w meczu w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Polski. Jeszcze raz wielkie gratulacje!

Daniel Klamborowski – MGL KS GRYF Kamień Pomorski

 

Na załączonym zdjęciu (od lewej): Błażej Sawuła, Olek Woźniak, Hubert Bodek i Dawid Sandzewicz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *