Magdalena Majcher w kamieńskiej Bibliotece

25 września 2019 r. na godz. 16.00 zapraszamy do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kamieniu Pomorskim na spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher. Pisarka jest autorką poczytnych i lubianych powieści obyczajowych i obyczajowo-historycznych, w których porusza bardzo ważne problemy społeczne. W swoich książkach nie omija trudnych tematów z naszej historii.

Zaczęła pisać na urlopie macierzyńskim, kiedy doszła do wniosku, że praca na etacie nie jest dla niej i zamierza poświęcić się zajęciu, które umożliwi jej jednoczesne wychowywanie dzieci oraz pracę zawodową. Urodziła się i wychowała w Czeladzi, obecnie żyje i tworzy w Katowicach. Dotychczas wydała kilkanaście książek m.in. „Jeszcze jeden uśmiech”, „W cieniu tamtych dni”, „Matka mojej córki”, „Jeden wieczór w Paradise”.

Na spotkaniu przedstawi nam „Sagę nadmorską” , której akcja toczy się od czasów wojennych do współczesnych. Saga opowiada historię rodziny przesiedleńców, którzy osiedlili się na Pomorzu.

Wstęp wolny. Zapraszamy !

Międzyzdroje

25 września 2019 r. o godz. 18.00 do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach na niezapomniane spotkanie z Magdaleną Majcher – pisarką na pełen etat. Przeniesiemy się w trudne czasy wojny i poznamy losy bohaterów najnowszej części nadmorskiej sagi pt. „Znany szum morza”. Spotkanie odbędzie się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Magdalena Majcher jest autorką dwunastu książek m. in.: „Jeden wieczór w Paradise”, „Jeszcze jeden uśmiech”, „Matka mojej córki”, „Obcy powiew wiatru”, „Zimny kolor nieba” czy ukochanej przez czytelników serii „Wszystkie kolory uczuć”.

Pisarka urodziła się i wychowała w Czeladzi, obecnie mieszka w Katowicach. Pasja do pisania kłębiła się długo w jej głowie i dopiero po urodzeniu drugiego dziecka postanowiła rzucić pracę w banku i pełnoetatowo zająć się tym, co kocha – pisaniem dla czytelników. Jak zaczęła się jej droga literacka, skąd czerpie pomysły do swoich książek i co z tym wszystkim miał wspólnego Harry Potter? Na te i inne pytania poznamy odpowiedzi podczas spotkania z autorką w roli głównej. Nie może zabraknąć Ciebie na spotkaniu, bo przecież to wszystko z myślą o Tobie Czytelniku! Wstęp wolny. Zapraszamy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *