Komunikat organizacyjny Biegu Trzech Mostów

Szanowni Państwo, w związku z organizacją III Charytatywnego Biegu Trzech Mostów w Kamieniu Pomorskim, który odbędzie się w niedzielę 16 lipca przekazujemy komunikat organizacyjny dotyczący organizacji ruchu.

Start i meta biegu będzie znajdować się przy hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim na ul. Wolińskiej. Impreza rozpocznie się o godz. 13:30 a zakończy o godz. 15:30 rozdaniem nagród.

Plan zabezpieczenia:

godz. 12:30 – ruch na ul. Wolińskiej będzie ograniczony, zaplanowany jest zamknięcie wjazdu na ul. Wolińską od strony przejazdu kolejowego (objazd ul. Szczecińską i ul. Topolową)
godz. 14:00-14:10 – start biegu, zawodnicy poruszając się ul. Wolińską w kierunku przejazdu kolejowego, potem ul. Mieszka I do ronda, ul. Chrobrego do ronda i ul. Dziwnowską do ronda. Ruch na tym odcinku dla pojazdów będzie wstrzymany.
godz. 14:10-14:20 – od ronda ul. Dziwnowską zawodnicy będą poruszać się do skrzyżowania z ul. Żółcińską, droga w obu kierunkach będzie zamknięta.
godz. 14:20-14:30 – z ul. Żółcińskiej zawodnicy w biegną w trasę prowadzącą do kładki i będą się poruszać w stronę mariny.
godz. 14:30-14:50 – z kładki wbiegają na ul. Klasztorną, mijają Katedrę, z ul. Żeromskiego wbiegają w ul. Mickiewicza do Placu 5 marca. Tam pod górkę kierują się w stronę ul. Bankowej i Kościoła Św. Mikołaja.
godz. 14:50-15:15 – z ul. Solskiego zawodnicy przez skrzyżowanie z ul. Mieszka I wbiegają w ul. Orzeszkowej i biegną aż do mostu na Wyspę Chrząszczewską. Tam następuje nawrót i wracają wbiegają na Osiedle Prusa. Ruch z Wyspy Chrząszczewskiej będzie kierowany przez ul. Reja do ul. Nowoprojektowanej.
godz. 15:15-15:30 – z Osiedla Prusa zawodnicy kierują się na ul. Nowoprojektowaną, z ul. Krasickiego skręcają na ul. Wolińską i dobiegają do mety.

Zapraszamy mieszkańców naszego miasta oraz gości do kibicowania na trasie oraz mecie naszego biegu. Za utrudnienia wszystkich kierowców przepraszamy.

Organizator
Stowarzyszenie „Sercem dla regionu”

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *